En İyi Kredi Kartı Hangisi

En İyi Kredi Kartı Hangisi ?

Günümüzde hemen her tüketicinin cebinde en az bir adet de olsa kredi kartı bulunuyor. Kredi kartları hayatımızı kolaylaştıran en önemli ödeme araçlarıdır. Kredi kartları sayesinde paramızın yetmediği herhangi bir şeyi borçlanarak alabiliyoruz. Fakat bazen kredi kartları bizi epay bezdirebiliyor, kredi kartlarından alınan yıllık aidat ücretleri, ekstremize gelen ek masraflar bizi zamanla epey yıldırabiliyor. Bizde bu yazıda sizlere en iyi kredi kartı hangisi sorusunu yanıtlamaya çalışacağız. Yazımızın sonunda sizi paradan ve zamandan tasarruf ettirecek hatta para kazandırabilecek kartları görebileceksiniz.

Encard

Enpara.com’un çıkarmış olduğu kartlardan biri olan Encard, herhangi bir şekilde aidat ücreti almadığı için en iyi kartlardan biridir. 128 bin üye işyerinde geçerli olması sebebiyle hemen her yerde kullanabilirsiniz. Encard kullanılan ilk 2 yıl boyunca sahibine aidat ücreti ödemektedir. Buna bağlı olarak Encard kullanan kişiler yılda 100 TL aidat ücreti alabiliyorlar. Encard kullanılması halinde birikim hesaplarında ek %1 faiz kazanılabiliyor.

Akbank Axess

Yıllık aidat ücreti 134,5 TL olan kart aynı zamanda sahibine yapılan her harcama için %1 ek bonus veriyor. Bu kart sayesinde yıllık 30 bin lira harcamanız halinde 300 TL, 50 bin TL harcamanız halinde 500 TL bonus alabiliyorsunuz.

Garanti BBVA

Yaptığınız her harcamaya %2 bonus veren Garanti, en çok üye işyerine sahip kredi kartlarından biridir. 545 bin işyerinde geçerli olan bu kart, 1,000 TL harcamaya 20 TL bonus, yıllık 30 bin TL harcamaya 600 TL bonus veriyor, ek bonuslarla birlikte kredi kartınız sayesinde, tatile giderken uçak biletinizi bedavaya getirebilirsiniz.

İşbank Kredi Kartı

Yapılan her harcamaya %2 bonus veren İşbank kredi kartı, yıllık aidat ücreti olarak 130 TL almaktadır. 200 binden fazla üye işyerinde geçerli olan kart yapılan pek çok harcamaya yüksek bonuslar ödemektedir.

Cepteteb Kredi Kartı

575.000 üye işyerinde geçerli olan Teb kredi kartı yapılan her harcamaya %1 bonus veriyor. Yıllık aidat ücreti ise sadece 105 TL’dir. Teb kredi kartı sayesinde yapılan harcamalarınızı faizsiz bir şekilde taksitlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın