Denizbank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisinin Detaylarını Paylaştı

Bankaların koronavirüs ile ekonomik mücadele kapsamında başlattığı kampanyalara geçtiğimiz hafta bir yenisi daha eklenmişti. Denizbank’ın sunduğu 0.99 faizli ihtiyaç kredisinin detayları belli oldu. Peki kimler yüzde 0.99 faiz oranlı ihtiyaç kredisi alabilecek? Denizbank başvuru süreci nasıl olacak?

Denizbank’tan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Denizbank tarafından başlatılan kampanya MobilDeniz’e özel olarak sunuluyor. Yani mobil bankacılık üzerinden başvuru yapanlara verilecek olan kredi için bankadan yapılan açıklama şu şekilde; “Denizbank her türlü ihtiyacı düşünmeye devam ediyor. Bu nedenle MobilDeniz uygulamasını tercih eden müşteriler için özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi veriyoruz”

Denizbank müşterileri yeni bankacılık uygulaması olan MobilDeniz uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurularını yapmaya başlayabilir. Şubeye gitmeye gerek kalmadan kendi müşterilerine özel faiz oranlı kredi sunan bankanın ayrıca ATM’den para çekme limitini yükselttiği de biliniyor. Bu kapsamda pek çok işlem artık Denizbank internet şubesi üzerinden yapılmaya devam ediliyor.

Sadece Denizbank müşterilerinin yararlanabildiği MobilDeniz 0.99 ihtiyaç kredisi için uygulamayı indirmeniz ve giriş yaptıktan sonra başvuru yapmanız yeterli.

Acil nakit ihtiyaçlarının karşılanması sürecinde tüketicilere pek çok yeni kredi seçeneği sunan Denizbank aynı zamanda en hızlı mobil uygulamalardan faydalanmaya devam ediyor. Haliyle banka müşterileri yılın belirli dönemlerinde çeşitli kampanyalardan da yararlanabiliyor. Durum böyle olunca vatandaşlar Denizbank özel ihtiyaç kredisi için başvuru sürecini başlatabiliyor.

Ekonomikredi.com olarak tüm bankaların özel ihtiyaç kredileriyle ilgili son dakika bilgilerini paylaşmaya devam ediyoruz.

Bir cevap yazın