Alternatif Bank’tan Yüzde 0.99 Faizle İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankalar yeni kredi paketlerini açıklamaya devam ediyor. Düşük faizli ihtiyaç kredisi almak isteyenler Alternatif Bank ile birlikte başvuru koşullarını inceleyerek başvuru yapabiliyor. Ayrıca banka müşterilerine de çok sayıda imkan sunan bu bankanın 0.99 faizli kredisi hakkındaki tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Alternatif Bank Bahar Kredisi Detayları

Bankanın web sitesi üzerinden yapılan açıklamada, tüketicilerin Nisan ayı için hazırlanan bu krediden yararlanabileceği aktarıldı. İhtiyaç kredisi olarak sunulacak bu kampanyada faiz oranları yüzde 0.99’dan başlıyor. Fakat uygulanacak faiz oranı sabit değil. Her müşteri kendi kredi skoruna göre faiz oranını belirleyebiliyor. Bu anlamda kredi skoru düşük olan vatandaşlar için faiz oranları daha yüksek olacak.

60 ay vadeli olarak sunulacak bu kredide 10 bin TL’lik kredi kullanımı için her müşteriye farklı faiz oranı uygulanıyor. Ayrıca başvurular Alternatif Bank’ın resmi web sitesi üzerinden yapılabiliyor. Haliyle ödeme planı da başvuru sürecinde tüketiciler ile paylaşılacak.

Kredi başvuru işlemlerinin tamamlanmasının ardından kısa bir süre sonra tüketicilere olumlu veya olumsuz kredi bilgilendirmesi yapılacak. Bu aşamadan sonra ise onaylanan krediler hesaplara yatırılacak.

Bankaların koronavirüs ile ekonomik mücadele kapsamında yeni krediler sunacağı düşünülüyor. İlk olarak 3 kamu bankasının yüzde 0.49 faiz oranıyla başlattığı temel ihtiyaç kredisinin ardından özel bankalardan da yeni kampanyaların sunulacağı tahmin ediliyor. Sitemizi takip ederek güncel bilgilere ulaşabilir ve kredilerin faiz ve vade oranları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın