ICBC Turkey Bank 2020 Mayıs Ayına Özel Faiz Oranlarını Devreye Aldı! ICBC Taşıt, Konut ve İhtiyaç Kredisi Faiz Oranlarında Son Durum Ne Oldu?

Bankalarda faiz oranları güncellenmeye devam ediliyor. Mayıs ayı konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarını merak eden vatandaşlar bugün ICBC Turkey tarafından yapılan duyuru ile yeni faiz oranlarıyla karşılaştı. Peki, ICBC Turkey taşıt, ihtiyaç ve konut kredisi düştü mü?

ICBC Turkey Bank güncel kredi faiz oranlarının son günlerde araştırılmaya başlandığı biliniyor. Ayrıca tüm kredilerde faiz düşüren ICBC Turkey Bank’tan hizmet almak isteyenler internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabiliyor. Aynı zamanda mobil bankacılık uygulamasını da kullanarak ICBC Turkey ihtiyaç, ICBC Turkey taşıt ve ICBC Turkey konut kredisine başvuru yapılabilmektedir.

ICBC Turkey İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2020

2020 yılı Mayıs ayında ICBC Turkey ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0,98 olarak güncellendi. Ancak 50 bin TL’lik 12 ay vadeli kredi için 0,96 faiz oranı uygulanacak.

24 ile 36 ay arasındaki vadelerde 0,98 olan faiz oranı 36-48-60 ay vade için yüzde 1 olarak uygulanacak.

ICBC Turkey Konut Kredisi Faiz Oranları 2020

Konut kredisi almak isteyenler ICBC Turkey için yüzde 0,96 faiz oranından yararlanabilmektedir. 120 ay vadeye kadar kullanabileceğiniz bu faiz oranında 100 bin TL için aylık ödenecek taksit tutarı 1,407 TL olacaktır. Masrafların da ortalama 1,632 TL olduğu unutulmamalıdır.

ICBC Turkey Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2020

Taşıt kredisi faiz oranlarında avantajlı seçenekler sunan ICBC Turkey, en çok 48 ay vadeye kadar araç kredisi vermektedir. Araç bedelinin 120 bin TL’yi geçmesi halinde aracın değerinin yüzde 50’si kadar, geçmemesi halinde yüzde 70’i kadar kredi kullandırılabilir.