ICBC Bank Konut Kredisi Faiz Oranlarında Yeniden İndirim Yaptı! En Düşük Konut Kredisi Faiz Oranı Ne Kadar Oldu?

ICBC Bank konut kredisi faiz oranları güncellendi. Düşük faizli konut kredisi veren ICBC Bank ayrıca kredi kullanım şartlarını da paylaştı. Daima özel indirimler sunan bankalar arasında yerini alan ICBC Turkey, Mayıs ayına özel seçenkler hazırlamaya devam ediyor. Mayıs ayının ilk haftasında ICBC Bank konut kredisi yüzde 1,05 olarak sunulurken yapılan yeni güncellemede yüzde 0,99 faiz oranıyla hizmet verilmeye başlanmıştı. Ancak ICBC Bank konut kredisi tekrar indirime giderek bu faiz oranını güncelledi.

ICBC Bank’tan Konut Kredisi Faiz Oranına 2. İndirim

ICBC Bank konut kredisi yapılan ilk güncellemeyle beraber yüzde 0,99 seviyesine düşürülmüştü. Ancak yapılan son dakika açıklamasında bu faiz oranının yüzde 0,94 olarak güncellenmesine karar verildi. Ayrıca konut kredisi kullanım şartları da banka tarafından açıklandı.

Konutlar, ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar kredilendirilirken vade gün sayısı 120 aya kadar sunulacak. Tüketiciler esnek ödeme seçeneklerinden yararlanacak ve geri ödeme planı da bireysel koşullara göre oluşturulabilecek. ICBC Bank konut kredisi kapsamında vade boyunca hayat sigortası da uygulanacak.

Yüzde 0,94 bandına inen ICBC Bank konut kredisi için en yakın şubeye gitmeniz yeterlidir. Vade seçenekleri de aynı şekilde bankadan tercih edilerek devreye alınabilir. 120 ay vadeye kadar kullanabileceğiniz bu kredide teminat olarak satın alacağınız konutu ipotek göstermeniz yeterlidir.

Sitemizde ICBC Bank konut kredisi ile beraber tüm bankaların en son kredi haberlerine tüm detaylarıyla beraber ulaşabilirsiniz.