Hyundai, Audi, Citroen, Honda Markaları için Haziran Ayı Kampanyaları Başladı! Düşük Faizle Model Model Araç Kampanyaları

Haziran ayında gerek düşük faizli taşıt kredileri gerekse taşıt kampanyaları devam ederken vatandaşların ilgi gösterdiği pek çok araç modelinde 0 faizli krediler de sağlanıyor. Üstelik uzun vadede ve indirimli olarak satın alınabilecek bu araç modelleriyle ilgili araştırmalarımızı güncel olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Ekonomi sektörünün en önemli kollarından biri olan araç sektörü, devlet destekli kredilerle desteklenmeye devam ederken birçok otomobil markası da güncel kampanyalarını devreye aldı. Mayıs ayında duyurulmuş olan kampanyalar üzerinde güncellemeler yapan ve en uygun kredilerde hizmet veren birçok marka aynı zamanda uzun vadeli imkanlarını da devreye aldı.

Citroen Araç Kampanyası Detayları

Ülkemizde çokça tercih edilen markalardan olan Citroen, C5 Aircross SUV modeli için kredi imkanı tanınıyor. Bu kredi 40 bin TL’ye alınabilirken firma tarafından 48 ay vadede yüzde 0,85 faiz oranı dikkat çekiyor. Bu durumda aylık taksit ödemesi 1,050 TL olmak üzere talep edenler 2 ay erteleme yapabiliyor. Aynı model için vatandaşlar 24 ay vadede 80 bin TL’ye kadar kredi alma şansına sahip olacak.

Citroen C3 modeli ise 111,000 TL’den başlayan fiyatlarla sunulacak. Ayrıca seçili modellerde 4.000 TL nakit indirimi de söz konusu olacak.

Audi Araç Kampanyası Detayları

Audi Q2 35 Turbo FSO 150 hp Sport S tronic model araç ile Q2 30 TDO 116 hp araç modeli için vatandaşlara 70 bin TL’ye kadar kredi imkanı sağlanacak. Faiz oranı ise yüzde 0,49 olacak. Bununla beraber 18 ay vadeye kadar kredi alınabilecek.

Hyundai Araç Kampanyası Detayları

Hyundai Yeni i10 C-SUV ve Hyundai Assan gibi modeller için sunulacak olan kampanyada faiz oranı yüzde 0,96. Ayrıca KONA, Elentra ve Tucson modelleri için müşterilere 2000 TL’lik kasko indirimi sağlanacak. Bu kredide geri ödemeler 2021 yılında başlayacak.

Honda Araç Kampanyaıs Detayları

Honda müşterilerine 18 ay vade ve 0,49 faizle 60 bin TL’ye kadar kredi sunulacak. Ancak bu kredi Civic Sedan modelleri için geçerli olacak.

Son zamanlarda araç sahibi olmak isteyenlerin sıklıkla araştırdığı Haziran 2020 otomobil kampanyaları şimdilik bu şekilde. Kampanyalar güncellendikçe sitemizden takip etmeyi sürdürebilirsiniz.