Haziran Ayında Borç Yapılandırma Kredisi Almak İsteyenler için QNB Finansbank’tan Faiz İndirimi!

Özel bankaların faiz indirmeye başlamasıyla beraber vatandaşlar yapılandırma kredileriyle ilgili de yeni bilgilere ulaşıyor. QNB Finansbank tarafından yapılan duyuruda borç yapılandırma kredisiyle ilgili faiz oranlarının güncellendiği aktarıldı. Bu durumda Haziran ayının henüz ilk haftasında faiz indirim kararını açıklayan QNB Finansbank, kredi faiz oranlarını güncelleyen ilk banka oldu.

QNB Finansbank Faiz Oranlarında İndirime Gitti!

Kredi faiz oranlarını Mayıs ayında güncelleyen bankanın Nisan ayında yüzde 0,99 olarak sunduğu ihtiyaç kredisi daha sonra yüzde 0,89 olarak güncellenmişti. Ayrıca banka kendi müşterilerine de yüzde 0,79 faizle kredi vereceğini açıklamıştı. Özel bankalar arasındaki rekabet devam ederken Finansbank yeni bir güncelleme daha yayınladı ve borç yapılandırma kredisi faiz oranlarını düşürdüğünü açıkladı.

QNB Finansbank Haziran ayının hemen başında devreye aldığı indirimle beraber hem kredi kartı hem de kredi borcu olan vatandaşların borçlarını tek bir çatı altında toplaması için faiz oranını yüzde 0,79 olarak güncelledi. Fakat bu avantaj sadece kredi skoru yüksek olan vatandaşlar için geçerli olacak. Kredi skoru düşük olan vatandaşlar daha yüksek faiz oranlarıyla borç yapılandırma kredisi alabilecek.

Banka müşterileri ayrıca bu krediden 60 ay vadeye kadar yararlanabilecek. Üstelik talep edilmesi halinde 3 ay erteleme fırsatı da sunulacak. Borç yapılandırma kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlar en yakın banka şubelerinden veya internet bankacılığından işlem yapmaya başlayabilir.

Bankanın Haziran ayı içinde devreye alabileceği yeni kampanyaları ekonomikredi.com olarak sunmaya devam ediyor olacağız.