Hangi Bankalar Düşük Kredi Skoruna Kredi Veriyor? Kredi Puanım Düşük Kredi Alamıyorum Diyenler için 2020 İhtiyaç Kredisi Kampanyaları!

2020 Haziran dönemi itibariyle ihtiyaç kredilerindeki faiz oranları düşse de birçok vatandaş kredi puanından dolayı bu kredilerden yararlanamıyor. Doğal olarak tüketiciler kredi puanı düşük olanlara kredi veren bankalar üzerinden hizmet almak istiyor. Bankalardan kredi alabilmek için birçok koşul bulunsa da bazı bankalar kredi puanının en düşük 1.500 olması durumunda kampanyalı krediler sağlıyor.

Örnek olarak 2020 yılının en düşük ihtiyaç kredisi şu sıralar Şekerbank tarafından 0,75 faizle aktarılıyor. Sadece kendi müşterilerine 0,75 faizle kredi veren Şekerbank, kredi skorunun yüksek olması gerektiğini duyurdu. Haliyle düşük kredi skoruna düşük faizle kredi almak günümüzde mümkün değil.

Haziran 2020 döneminde birçok banka ihtiyaç kredisi kampanyalarını devreye almış ve kredi puanı düşük olanlara da kredi imkanı sunmuştur. O halde kredi puanı düşük olanlara kredi veren bankalar; İNG Bank, QNB Finansbank ve Alternatif Bank olarak sıralanmaktadır.

İNG Bank Düşük Kredi Skoruna Kredi Kampanyası

İNG Bank, kredi skoru düşük olanlara kredi vermeye devam ediyor. Ancak faiz oranları da biraz yüksek seyrediyor. Kredi puanı yüksek olan banka müşterileri 0,79 faizle kredi alabilirken, kredi puanı düşük olanlar yüzde 2,50’ye varan faiz oranlarıyla kredi kullanabiliyor. Bunlarla beraber teminat ve kefil talepleri de yine İNG Bank tarafından tüketicilerle paylaşılıyor.

QNB Finansbank Düşük Kredi Puanına Kredi Kampanyası

Kredi puanı yüksek olan Finansbank müşterileri 0,79 faizle ihtiyaç kredisi alabilirken, düşük kredi skoruna çok daha yüksek faiz oranları sunulmaktadır. 10.000 TL’ye kadar başvuru yapabileceğiniz bu bankadan ek teminat göstererek de kredi alabilirsiniz.

Alternatif Bank Düşük Kredi Skoruna Kredi Kampanyası

Kredi puanı düşük olanlara kredi veren bankalar arasında Alternatif bankta bulunuyor. “N Kolay Kredi” uygulaması sayesinde 40.000 TL’ye kadar başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca bankanın düşük kredi puanına yüksek faiz oranı uyguladığı unutulmamalıdır.