Halkbank’tan Emekli Vatandaşlara Özel Konut ve İhtiyaç Kredisi Kampanyası Devam Ediyor

Halkbank, kredi paketleri hakkında yeni açıklamalar yaptı. 3 ay ertelemeli olarak kullanılabilecek kredi kampanyaları ayrıca 3 ayda bir ödemeli, esnek ödemeli ve düşük faizli olarak alınabilecek. Son zamanlarda kamu ve özel bankaların sunduğu kredi kampanyaları vatandaşlar tarafından merak edilirken özellikle de emekliler için hazırlanan kredi seçenekleri dikkat çekiyor.

Emeklilere düşük faizle kredi veren bankalar arasında yerini alan Halkbank, ekonomik anlamda zor günler geçiren vatandaşlara destek olmayı sürdürüyor. Bu kapsamda emekli kredi paketini devreye alan bankanın özel faiz oranları herkes tarafından memnuniyetle karşılanıyor.

İlk olarak ‘Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi’ paketinde düşük faizli ve 60 ay vadeye kadar kredi veren Halkbank yine emeklilere özel ‘Hesaplı evim konut kredisi’ kampanyasıyla hizmet vermeyi sürdürüyor.

Halkbank Emeklilere Özel Konut Kredisi Maliyet Tablosu

Konut kredisi kampanyaları devam ederken hesaplı evim konut kredisi için Halk Bankasına başvuran vatandaşlar 180 ay vadeye kadar konut kredisi alabiliyor. Ayrıca ilk taksit ödemeleri için 3 ay erteleme şansı da sunuluyor.

Bu kredide faiz oranı yüzde 0,94 olarak uygulanıyor. 3 ay erteleme ile alabileceğiniz hesaplı evim konut kredisinde vade gün sayısı da 180 aya kadar çıkabiliyor.

Halkbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Maliyet Tablosu

Emekli vatandaşlara özel ihtiyaç kredisi de sunan Halk Bankası bu kredideki faiz oranını yüzde 0,98 olarak açıkladı. Vade gün sayısı ise 60 ay. Buna göre 10 bin TL’lik mutlu emekli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar aylık 233 TL ile 60 ay vadede kredi alabilecek. Toplam geri ödeme ise 13,995 TL olacak.