Halkbank’tan Emekli Vatandaşlara Nefes Aldıran Acil Nakit Kredi Kampanyası

Emekliye nefes aldıran kredi kampanyası kapsamında düşük faizli ihtiyaç kredisini devreye alan Halkbank, 60 ay vadeye kadar hizmet sunacak. Üstelik şubeye gitmeden SMS ile başvuru yapabileceğiniz bu kredideki faiz oranları da dikkat çekiyor.

2020 yılında bankaların faiz oranları düşmeye devam ederken kamu bankalarında da yeni bir sürece girildi. Halkbank ilk olarak 1 Nisan 2020 tarihinde 0,49 faizli 10 bin TL’ye kadar tüketici kredisi kampanyasına dahil olmuştu. Daha sonra uygun konut faiz oranlarını devreye almış ve konut sahibi olmak isteyenlerin memnuniyetini sağlamıştı. Şimdi de emekliye özel düşük faizli ve 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankanın kampanya detayları haberimizde.

Halkbank Emekliye Özel Düşük Faizli Acil Nakit Kredisi

Bankanın yaptığı açıklamada, emekli maaşını Halkbank üzerinden alan vatandaşlar 60 ay vadeye kadar 0,98 faiz oranıyla acil nakit kredisi alabilecek. Ayrıca emekli maaşını Halkbank’a taşıyanlar da bu krediden yararlanma şansına sahip olacak. Kullanılabilecek en yüksek tutarlı kredi miktarı ise 5.000 TL olarak belirlendi.

Emekliye özel ihtiyaç kredisi kapsamında 60 ay vade ile 5 bin TL kredi almak isteyenler için ödeme tablosu şu şekilde olacak;

  • Aylık faiz oranı yüzde 0,98
  • Tahsis ücreti 26,25 TL
  • Yıllık maliyet oranı yüzde 15,3311
  • Aylık taksit tutarı 116 TL

Halkbank Emekliye Özel Düşük Faizli Acil Nakit Kredisi SMS Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu krediye SMS ile başvuru yapmak için telefonunuzun mesaj kısmına giriş yaparak MINI – TC kimlik numarası – aylık gelir bilgisi tutarı – talep edilen kredi miktarı bilgilerini yazarak 3452’ye gönderebilirsiniz.