Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası Temel Destek Kredisi Sorgulama Nasıl Yapılır? Başvurusu Sonuçlanan ATM’den Krediyi Nasıl Alır? Pandemi Destek Kredisi Sorgulama Ekranı ve Linki

0,49 faizle 10 bin liraya kadar temel destek kredisi başvurusu yapan vatandaşlar sorgulama sürecini araştırmaya devam ediyoru. Bu kapsamda Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası temel destek kredisi başvurusu olumlu sonuçlananlar da ATM’den kredisini alabiliyor. Haberimizin devamında Vakıfbank temel destek kredisi başvuru sorgulama, Halkbank temel destek kredisi başvuru sorgulama ekranı ve Ziraat Bankası temel destek kredisi başvuru sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Temel Destek Kredisi Sorgulama Linki

5.000 TL, 7.500 TL ve 10.000 TL temel destek kredisi başvurusu yapan vatandaşlar Ziraat Bankası temel destek kredisi başvuru sorgulama linki üzerinden anında işlemlerine devam edebiliyor. 6 ay ertelemeli olarak ödenen bu kredide faiz oranı 0,49 olarak belirlenmişti.

ZİRAAT BANKASI TEMEL DESTEK KREDİSİ BAŞVURU SONUCU SORGULAMA LİNKİ

Halkbank Temel Destek Kredisi Sorgulama Linki

Pandemi destek kredisi için başvuruları Halkbank üzerinden yapanlar da temel destek kredisi başvurusu sorgulama linkine hemen aşağıdan ulaşabilir.

HALKBANK TEMEL DESTEK KREDİSİ BAŞVURU SONUCU SORGULAMA LİNKİ

Vakıfbank Temel Destek Kredisi Sorgulama Linki

Vakıfbank temel destek kredisi başvuru sorgulama linki ise aşağıda paylaşılmıştır.

VAKIFBANK TEMEL DESTEK KREDİSİ BAŞVURU SONUCU SORGULAMA LİNKİ

Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankasının 1 Nisan 2020’de başlattığı ve 1 Haziran’da sonlandırdığı temel destek kredisine bugüne kadar 4 milyondan fazla vatandaş başvurmuştu. Bu krediden yasal takip sürecinde olanlar ise yararlanamamıştı.

Haziran itibariyle 3 kamu bankası 0,55 faizli temel alışveriş kredisi kampanyasını başlattı. Anlaşmalı firmalardan yapılacak alışverişlerde 30 bin liraya kadar 6 ay ertelemeli ve 60 ay vadeli bu krediden de yine kredi puanı yüksek olan tüketiciler yararlanabiliyor.