Halkbank Temel İhtiyaç Kredisi Sorgulama Nasıl Yapılır? Halkbank Bireysel Destek Kredisi Başvuru Sayfası!

Halkbank 10 bin TL’ye kadar 0,49 faizli ve 6 ay ertelemeli tüketici kredisi sunarken başvurularla ilgili geri dönüşlere de başlandı. Ziraat ve Vakıfbank’ın da başlattığı temel ihtiyaç kredisi kampanyası 4 milyondan fazla vatandaşın başvurusuyla devam ediyor. Vatandaşlar ayrıca son günlerde Halkbank temel ihtiyaç kredisi sorgulama nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını da araştırmaya başladı.

Halkbank Bireysel Temel Destek Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

6 ay ertelemeli, yüzde 0,49 faizli ve toplamda 36 ay vadeli olan Halkbank temel ihtiyaç kredisine başvurmak isteyenler aşağıda paylaştığımız linke tıklayarak hızlıca işlemleri başlatabilir. Bu süreçte TC kimlik numarası ve cep telefonu ile güvenlik kodunu sisteme girerek anında başvuruda bulunabilirsiniz.

HALBANK TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU SAYFASI

Halkbank Bireysel Temel Destek Kredisi Geri Ödeme Planı

Bankadan 10 bin TL’ye kadar yapacağınız kredi başvurularında ödeme planı da bilindiği üzere açıklanmıştı. 1 Nisan 2020 tarihinde başlayan temel ihtiyaç kredisi kampanyasında ödeme planı şu şekilde;

  • 5.000 TL için aylık taksit – 188 TL
  • 7.5000 TL için aylık taksit – 282 TL
  • 10 bin TL için aylık taksit – 376 TL

Bazı tüketiciler 3 kamu bankası tarafından 3.000 TL kredi onayı gelmektedir. Bu durumda aylık ödenecek miktarı 113 TL’dir.

Halkbank Bireysel Temel Destek Kredisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kredi talebini Halkbank’a ileten ve sorgulama yapmak isteyen vatandaşlar öncelikle Halkbank mobil şubeye giriş yapmalıdır. Daha sonra ‘Krediler – Yeni Kredi Başvurusu ve Sorgulama – Başvurularım – Onaylı Bireysel Temel İhtiyaç Kredisi’ adımlarını tamamlayarak hızlıca kredi hakkında bilgi alabilir.