Halkbank Temel Destek Kredisi Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır? 10.000 TL’ye kadar 0,49 Faizli Destek Kredisi Maliyet Tablosu

İlk 6 ay geri ödemesiz 0,49 faizle vatandaşlara sunulan temel destek kredisinde Halkbank sorgulama sayfası araştırılmaya devam ediliyor. Öncelikle 10 bin TL’ye kadar başvuru yapılan bu kredide 5 bin TL, 7.500 TL ve 3 bin TL gibi onaylanan kredi sonuçları vatandaşlarla paylaşılmaya başlandı. Bu kapsamda Halkbank üzerinden temel destek kredisine başvuru yapanlar günün her saatinde aşağıda paylaşacağımız link üzerinden sorgulama sürecine dahil olabilecek.

10 bin TL için aylık 376 TL geri ödeme yapacak olan vatandaşlar 7.500 TL için 282 TL taksit ödeyecek. 5.000 TL için de aylık taksit tutarı 188 TL olacak. Ayrıca bazı vatandaşlara 3.000 TL için kredi onayı veriliyor. Bu süreçte de aylık 113 TL kredi ödemesi yapılacak. Geri ödemeler ilk 6 ay alınmayacak ve toplamda 30 ay vadeyle tahsil edilecek.

Halkbank son zamanlarda düşük faizli kredi kampanyalarıyla da dikkat çekiyor .Özellikle de emeklilere düşük faizle konut ve ihtiyaç kredisi sunan Halk Bankası, temel destek kredisi kampanyasına da devam ediyor. Yasal takipte olmayan vatandaşların alabileceği bu kredide aylık hane halkı gelirinin 5 bin TL altında olması gerekiyor. Ayrıca başvuru sahiplerinin çek veya senet borcunun da olmaması şart. Tüm bu şartları sağlayan vatandaşların Halkbank temel destek kredisi başvurusu yaparak sonuç ekranından takip etmesi yeterli. Ek olarak kredisi onaylanan vatandaşlara SMS ile bilgilendirme gönderiliyor.

Halkbank Temel Destek Kredisi Sorgulama Sayfası

Halkbank temel destek kredisi sorgulamak için aşağıda paylaştığımız linke tıklayarak TC kimlik numarası, cep telefonu ve güvenlik kodunu girerek sorgulamayı tamamlayabilirsiniz.

HALKBANK TEMEL DESTEK KREDİSİ BAŞVURUSU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN