Halkbank Maaş Müşterilerine Uygun Faiz ve Vade Oranıyla 100 Bin TL’ye Kadar Kredi Verilecek!

Maaşını Halkbank üzerinden alan vatandaşlar acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yeni bir kredi kampanyasıyla karşılaşıyor. Öncelikle 0,55 faizle anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişler için çeyiz kredisi veren Halkbank, bu kredide 30 bin TL azami limit uyguluyor. Ancak maaşını Halkbank’tan alanlar ise artık 100 bin TL’ye kadar uygun faiz ve vade oranıyla acil nakit finansmanına sahip olabilecek.

Sosyal hayatı destekleme kredisine alternatif olarak sunulan bu kredide vatandaşların nakit ihtiyacının karşılanması amaçlanıyor. Normal şartlarda da kendi müşterilerine yüksek limitli krediler sunan Halk Bankası, paylaştığı kampanya ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Halkbank 100 Bin TL Kredi Detayları

100 bin TL’ye kadar kredi alabileceğiniz Halk Bankasından kredi tahsis ücreti ödemeniz durumunda yüzde 0,98 faiz oranıyla hizmet alabiliyorsunuz. Kredi tahsis ücreti ödemek istemeyenler ise yüzde 1,03 faizden yararlanabiliyor.

Artan ya da azalan taksitli, serbest ödemeli, 3 ayda bir eşit taksitli olarak ödeme yapabilen Halkbank müşterileri vadeyi 60 aya kadar yükseltebiliyor.

50 bin TL için yüzde 0,98 faiz ve 60 ayda 1,166 TL taksit ödemesi yapacak olan banka müşterileri toplam geri ödeme sürecinde 70,239 TL ödemiş olacak. Kredinin detaylarına ulaşmak için banka şubelerine gitmeniz yeterli. Çünkü banka müşterilerine farklı alternatifler sunacak olan bankanın diğer masrafları da yine krediye dahil olabilecek.