Halkbank Halk Günü İhtiyaç Kredisi Başvuru Koşulları ve Faiz Oranları! Halk Günü Kredisinden Kimler Yararlanacak?

Düşük faiz imkanlarından yararlanmak isteyen vatandaşlar her bankadan kredi teklifi almayı sürdürüyor. Yani en düşük ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştıran vatandaşlar son dönemde Halkbank Halk Günü ihtiyaç kredisiyle karşılaşıyor. Daha önce 0,49 faizle temel destek kredisi kampanyasını başlatan Halkbank şimdi de acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 82. yılına özel yeni bir kredi kampanyasıyla gündeme geliyor.

Halkbank 0,49 faiz oranıyla 10 bin TL’ye kadar sunduğu temel destek kredisine bir yenisini daha ekledi. Halk Günü ihtiyaç kredisinde vade 60 aya çıkarken, talep edilebilecek kredi tutarı da 100 bin TL’ye kadar yükseliyor. Banka tarafından yapılan açıklamada, kuruluşun 82. yılına özel olarak sunulan bu kredinin vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla aktarıldığı belirtildi.

Halkbank Halk Günü İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

60 ay vadede yüzde 0,96 faiz oranıyla sunulan Halk Günü ihtiyaç kredisinde tüketiciler 100 bin TL’ye kadar kredi taleplerini bankaya iletebilecek. Başvurular ise sadece banka şubelerinden yapılacak.

Halkbank Halk Günü İhtiyaç Kredisi Maliyet Tablosu

Halk Günü ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, vadeye göre farklı faiz oranlarının uygulanacağını unutmamalı. Bu kapsamda en düşük yüzde 0,96 faizle sunulan Halkbank Halk Günü ihtiyaç kredisi en yüksek 0,99 faizle aktarılacak.

60 ay vadeli 15 bin TL’lik kredi talepleri için 82. yıla özel yüzde 0,96 faizle aylık 347 TL kredi taksiti ödenmektedir. Ayrıca masraf olarak 78,75 TL tahsis ücreti alınmaktadır. Masraf ödemeden krediye sahip olmak isteyenler ise yüzde 0,99 faiz oranından yararlanacak ve yine 15 bin TL için aylık 351 TL kredi taksiti ödeyecek.

Daha yüksek miktarlar için de Halk Günü ihtiyaç kredisi başvuruları alınacak. 50 bin TL için 0,96 faiz oranıyla aylık 1,158 TL taksit ödeyecek olan vatandaşlardan 262 TL kredi tahsis ücreti alınacak. Eğer 0,99 faiz oranıyla 50 bin TL Halk Günü ihtiyaç kredisi almak ve masraf ödemek istemezseniz aylık ödeyeceğiniz taksit 1,170 TL olacaktır.

Halk Günü ihtiyaç kredisi başvuruları sadece şubeden gerçekleştirilecek. Bu kapsamda bankanın 82. yılına özel düşük faizli ihtiyaç kredisinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Başvuru sürecinde tüketicilerin ayrıca kredi skoruna bakılacak. Haliyle kredi notu yüksek olan vatandaşlar sorunsuz bir şekilde krediden yararlanmaya aynı gün içinde başlayabilecek.