Halkbank Emeklilere Düşük Faizle Acil İhtiyaç Kredisi Veriyor!

Halkbank emeklilere düşük faizle kredi veren bankalar arasında. Yine bu süreçte emekliler için 2 farklı kredi paketi açıklayan Halkbank hem mutlu emekli kredisi hem de mini emekli kredisi veriyor. Ancak bu kredilerden, emekli maaşını Halkbank’tan alan vatandaşlar yararlanabiliyor. Haberimizin devamında Halkbank mini emekli kredisi faiz oranları konusunda tüm detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Halkbank’tan Düşük Faizle Emeklilere Kredi

Düşük faizle ihtiyaç kredisi almak isteyen emekli vatandaşlar artık Halkbank’a emekli maaşını taşıdıktan sonra bu imkanlardan yararlanabiliyor. 60 ay vadeye kadar daha düşük taksitlerle ödeme yapan emekli vatandaşlar 0.92 faizle kredi alabiliyor. Ayrıca banka tarafından emekli müşterilerine esnek ödeme seçenekleri de sunuluyor. Serbest ödemeli, aylık eşit taksitli, azalan ya da artan taksitli ile 3 ayda bir eşit taksitli ödeme seçenekleri sunan Halkbank’ta 0.92 faizle 60 ay vadede 5.000 TL’lik kredi için aylık taksit tutarı 114 lira oluyor. Bu kredideki tek masraf 26,25 lira olarak alınan tahsis ücretidir.

Emekli maaşını Halkbank’a taşıyan vatandaşların yararlanabileceği bu kredinin yanı sıra 0.55 faizle alışveriş kredisi de alınabiliyor. Sadece anlaşmalı firmalardan yapacağınız alışverişlerde 60 ay vadeli ve 6 ay ertelemeli olarak 30.000 liraya kadar Halkbank sosyal hayatı destek kredisi alabilirsiniz. Tarihi kredi paketi kapsamında sunulan bu krediyle beraber 0.64 faizle sıfır konut, 0.74 faizle ikinci el konut kredisi de alabilirsiniz.