Halkbank Düşük Faizli Temel Destek Kredisi Başvuru ve Sorgulama Nasıl Yapılır?

Halkbank tarafından sunulan düşük faizli temel destek kredisi başvuruları sürüyor. Yüzde 0,49 faiz oranıyla ve ilk 6 ay geri ödemesiz olarak sunulan destek kredisi kapsamında 1 Nisan 2020 tarihinden bugüne kadar milyonlarca kişi başvurularını gerçekleştirdi. Başvuru sorgulama aşamasında SMS beklemek istemeyen vatandaşlar bu süreci çok kısa sürede yönetebiliyor. Haberimizin devamında Halkbank temel destek kredisi sorgulama yapmak için sizlerle paylaşacağımız linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Halkbank 10 Bin TL Düşük Faizle Kredi Başvurusu

Yüzde 0,49 faizle 10 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabileceğiniz Halkbank, toplamda 36 ay vadelendirme imkanı sunuyor. 3 kamu bankasıyla beraber alınan ortak kararda ilk 6 ay erteleme şansı da bulunuyor. Vatandaşlar 5 bin TL, 7.500 TL ve 10 bin TL’lik krediler için bankanın resmi web sayfası üzerinden başvurularını tamamlayabiliyor.

HALKBANK 10 BİN TL TEMEL DESTEK KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

Halkbank Temel Destek Kredisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Temel destek kredisinde sorgulama işlemleri de kısa sürede yapılabiliyor. Aşağıda paylaştığımız adrese tıklayarak TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı yazdıktan sonra güvenlik kodunu girerek Halkbank temel destek kredisi sorgulama işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

HALKBANK TEMEL DESTEK KREDİSİ BAŞVURU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

Halkbank Temel Destek Kredisi Aylık Ödeme Tablosu

10 bin TL’lik temel destek kredisine başvuru yapan vatandaşlar aylık 376 TL taksit ödeyecektir. 7.500 TL başvurusu için 282 TL, 5.000 TL kredi başvurusu için de aylık ödenecek taksit 188 TL olarak belirlenmiştir. Günümüzde bazı vatandaşlara 3.000 TL kredi imkanı tanıyan Halkbank ve diğer kamu bankaları bu miktar için aylık 113 TL talep etmektedir.