Günde Sadece 7 TL Ödeyerek Vakıfbank’tan 10.000 TL Kurban Bayramı Kredisi Alabilirsiniz! Vakıfbank Bayram Kredisi SMS ile Başvuru Bilgileri

Vakıfbank son dakika bayram kredisi detayları paylaşıldı. Son zamanların dikkat çeken kredi kampanyalarından biri olan kurban bayramı kredisinde günlük 7 TL ödeyerek 10.000 TL’lik başvurularınızı yapabilirsiniz. Üstelik bu kredide 3 ay erteleme şansı da sunulacak. Öte yandan en düşük 3 bin lira, en yüksek 125 bin lira limite kadar kredi kullanabileceğiniz Vakıfbank’a SMS ile başvuruda bulunabilirsiniz. Haberimizin devamında Vakıfbank kurban bayramı kredisi SMS ile başvuru, faiz oranları ve hesaplama bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi SMS ile Başvuru Nasıl Yapılır?

60 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olan Vakıfbank kurban bayramı kredisine başvurmak isteyenler cep telefonlarının SMS bölümüne girerek ve aralarında bir boşluk bırakarak; KREDİ, TC Kimlik NO. Aylık Gelir Tutarı bilgilerini yazdıktan sonra 5724’e mesaj gönderebilir.

Vakıfbank Kurban Bayramı Kredisi Faiz Oranları

Yüzde 0.86 faiz oranıyla sunulan Vakıfbank bayram kredisinde 10.000 lira için aylık 224 TL taksit ödenecektir. 60 ay vade ile aylık 224 TL taksit ödeyecek olan tüketiciler ayrıca 3 ay erteleme imkanına da sahip olacaktır. 37-60 ay vade arasında ise faiz oranı 0.88 olarak uygulanır.

Vakıfbank bayram kredisi bu hesaplamaya göre günde 7 TL ödeyerek alınabilmektedir.

Devlet bankalarından olan Vakıfbank 2020 Haziran itibariyle çok sayıda kredi kampanyasını devreye almıştı. 0.55 faizle alışveriş kredisi, 0.49 faizle taşıt kredisi, 0.64 ile sıfır – 0.74 faizle 2. el konut kredisi ile beraber 0.67 faizle tatil kredisi gibi seçeneklerden yararlanmak için en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret etmeniz yeterlidir.