Garanti Bankası’ndan Son Dakika Kredi Kampanyası: Garanti BBVA 20.000 TL Bayram Kredisi Hesaplama

Garanti BBVA hem çalışanlara hem de emeklilere kurban bayramı kredisi veriyor. Banka müşterilerine özel olarak sunulan bayram kredisinde faiz oranları ve geri ödeme planı da dikkat çekiyor. Öncelikle bayramdan önce acil nakit ihtiyacı olanlar genelde düşük faizli ihtiyaç kredisi arayışına girerken bankalar arasında da karşılaştırmalar yapılıyor. Bugün yapılan duyuruda Garanti BBVA kurban bayramı kredisinin 60 ay vade ile banka müşterilerine sunulacağı açıklandı. Faiz oranları ise 0.99’dan başlayacak.

Garanti BBVA Kurban Bayramı Kredisi Hesaplama

Garanti BBVA’dan yapılan açıklamaya göre 60 ay vadede 100.000 TL bayram kredisi kullanan tüketiciler 0.99 faizden yararlanacak. Ancak 10.000 TL’lik kredi 60 ay vadede 1.68 faiz oranıyla sunulacak. Öte yandan Garanti BBVA 20.000 TL bayram kredisi almak isteyen banka müşterileri 1.64 faiz oranıyla ayda 570 TL ödeme yapacak. Toplam geri ödeme tutarı ise 34.254 TL olacak.

Düşük faizle kurban bayramı kredisi almak isteyenler aslında bu bankadan yüksek tutarlarda ucuz kredi alabiliyor. Kredi miktarı düştükçe faiz oranları artıyor.