Fibabanka’dan 2020 Mayıs Ayına Özel Yeni Kredi Kampanyaları! Fibabanka Taşıt, İhtiyaç ve Konut Kredisi Faiz Oranları

Kredi kampanyaları bankalar tarafından sunulmaya devam ediliyor. Fibabanka Mayıs 2020 kampanyalarını açıklarken yeni faiz oranlarını da güncelledi. Fibabanka taşıt kredisi, konut kredisi ve ihtiyaç kredisiyle ilgili faiz oranları güncellendiği için vatandaşlar ihtiyacı olan krediye kısa sürede ulaşabiliyor. Ayrıca faiz oranları belirli zamanlarda yükselen Fibabanka’nın vade seçenekleri de yeniden tüketicilerle paylaşıldı.

Fibabanka müşterileri konut, taşıt ve bireysel kredi taleplerinde avantajlı seçenekler sunmaya devam ediyor. Kredi tutarına ve kredi türüne göre değişen kampanyalarda vade seçeneklerinin yanı sıra yüzde 1,08 faiz oranı dikkat çekiyor.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2020

Fibabanka’dan 3 aydan 60 ay vadeye kadar yüzde 1,08 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Ayrıca bu kredide 50 TL dosya masrafı tahsil edilmektedir. Tüketiciler kendi ödeme planına göre geri ödeme aşamasını da düzenleyebilir.

Fibabanka Konut Kredisi Faiz Oranları 2020

Sadece taşıt kredisinde değil, konut kredisinde de faiz indirimine giden Fibabanka’da 120 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Banka müşterileri sabit faiz oranlı geri ödeme planları oluştururken aynı zamanda piyasadaki dalgalanmalarından etkilenmeden hizmet alabilmektedir.

Fibabanka 2020 konut kredisi faiz oranı Mayıs ayı için yüzde 1,20 olarak sunulmaktadır.

Fibabanka Taşıt Kredisi Faiz Oranları 2020

Mayıs ayına özel faiz oranlarıyla dikkat çeken bu bankada taşıt kredisi yüzde 1,49 olarak uygulanmaktadır. Vade gün sayısı ise 60 aya kadar çıkarılabilir. Başvuru aşamasında bankanın web sitesinden taşıt kredisi başvuru formu doldurulduktan kısa bir süre sonra tüketicilere geri dönüş yapılmaktadır.