Enpara’dan Şubesiz Kredi Fırsatı! Ayda 237 TL Ödeyerek 10.000 TL Kredi Almak İsteyenler için Enpara İhtiyaç Kredisi Hesaplama Bilgileri

Enpara kolay kredi kampanyası başladı. Sadece uygulamayı kullanan banka müşterilerine sunulacak olan kredide uzun vadenin yanı sıra düşük faiz oranları da dikkat çekiyor. Bu sayede tüketiciler banka şubelerinde artık vakit kaybetmeden kredi alabiliyor. Düşük faizle ihtiyaç kredisi almak isteyenler 10.000 TL kredi için 60 ay vadeli başvurularını da enpara uygulaması üzerinden yapabilecek.

Enpara.com’dan Düşük Taksitli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Enpara.com 10.000 TL ihtiyaç kredisi için uygulanacak faiz oranı aylık 1.03 olarak belirlendi. Buna göre 60 ay vade için 10.000 liralık kredide taksit tutarı 237 lira olacak. Toplam geri ödeme ise 14.221 TL olarak açıklandı.

Tüketiciler vadeden önce krediyi kapatmak istediğinde 2 ya da 3 taksit miktarı kadar indirim fırsatını da yakalayabiliyor.

Masrafsız dijital bankacılık prensibiyle çalışan enpara aslında bugüne kadar binlerce üyesiyle dikkat çekiyor. Faiz oranları zaman zaman güncellense de genelde tüketicilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak kredi imkanı tanıyan enpara, bayram öncesinde krediye ihtiyaç duyan müşterilerine bu şekilde hizmet sağlamaya devam ediyor.