En Yüksek Faiz Veren Burgan Bank’ın 32 Günde 10 Bin TL Getirisi Ne Kadar?

Yatırımlarını mevduat faizinde değerlendirenler, en yüksek faizi veren banka olan Burgan Bank üzerinden araştırmalarına devam ediyor. Dolar, Euro ve Lira hesabı olarak faiz oranlarını araştıranlar için hazırladığımız bu haberde bankanın vadeli mevduat hesabı özelliklerini de paylaşıyor olacağız.

Yüksek kazanç elde etmek isteyenlerin ilk tercihi olan Burgan Bank, TL ya da döviz olarak farklı yatırım seçenekleri sunuyor. Ayrıca vade ve yatırım seçenekleri de para cinsine göre değişen bankanın hoş geldin faizi dikkat çekiyor. Türk Lirası yatırımları için en düşük 500 TL, en yüksek 1 milyon TL yatırım kabul eden Burgan Bank’ta döviz yatırımları için de en düşük 500 dolar, en yüksek 500 bin dolara kadar yatırım alabiliyor.

Burgan Bank Vadeli Mevduat Hesabı Açma Yöntemleri

Bankadan vadeli mevduat hesabı açmak isteyenler Burgan Bank müşterisi olmak zorunda. Henüz banka müşterisi olmayanlar da en yakın şubeye giderek hizmet alabilir.

Öte yandan Burgan Bank müşterileri internet şube ya da telefon bankacılığı üzerinden işlem yapabiliyor. 0850 222 8 222 numaralı çağrı merkezini arayan banka müşterileri hızlıca vadeli mevduat hesabını açtırabilir.

1 aydan 1 yıla kadar uzanan vade seçeneklerine göre seçim yapabilen tüketiciler için bu banka faizdeki dalgalanmaları dikkate almadan sabit faizli kazanç imkanı sunuyor.

Burgan Bank Vadeli Mevduat Faizi Oranları

TL hesaplar için 32 güne kadar yüzde 7,32 olarak sunuluyor. Ayrıca 32 – 364 gün arasındaki vadede yüzde 10 faiz oranı, 1 yılı aşan vadelerde de yüzde 8,75 faiz oranı uygulanıyor.

En yüksek mevduat faizi veren banka olan Burgan Bank’ta 10 bin TL’nin aylık getirisi 74,32 TL olarak gerçekleşiyor.