En Düşük İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Hangi Bankada? 2020 Yaz Kredisi Kampanyası Başlatan Bankalar Listesi!

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler şu sıralar en düşük ihtiyaç kredisi hangi bankada, en düşük kredi faiz oranı veren bankalar ve yaz kredi kampanyası gibi soruların yanıtlarını aramaya devam ediyor. 1 Haziran itibariyle birbirinden farklı kredi kampanyalarını devreye alan özel ve kamu bankaları yüzde 0,55’e kadar düşen faizlerle kredi imkanı sağlıyor.

2020 en düşük ihtiyaç kredisi veren bankalar sıralamasında kamu bankaları yer alıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından sunulan sosyal hayatı destekleme kredisi 0,55 faizle 6 ay ertelemeli olarak veriliyor. Bu kredi aynı zamanda çeyiz kredisi olarak adlandırılıyor. 3 bin liradan 30 bin liraya kadar elektronik eşya, beyaz eşya, ev tekstil ürünleri gibi kategorilerde sadece anlaşmalı firmalarda geçerli olan 0,55 faizli çeyiz kredisi başvuruları devam ederken 3 kamu bankasıyla anlaşmalı olmayan firmalardan 0,82 faizle alışveriş kredisi alabiliyorsunuz.

Koronavirüs salgınının devam ettiği ülkemizde ekonominin canlanması adına kamu bankaları tatil kredisi kampanyasını da başlattı. 0,67 faiz oranıyla anlaşmalı acentalardan yapılacak tatil rezervasyonları için 10 bin liraya kadar ertelemeli kredi alabilirsiniz.

En Düşük İhtiyaç Kredisi Veren Özel Bankalar

Kamu bankalarının yanı sıra özel bankalarda da 2020 yaz kredisi kampanyaları başladı. 0,75 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi veren Şekerbank, 60 ay vadeli bu krediyi sadece kredi puanı yüksek olan kendi müşterilerine sunuyor. Ayrıca vadeye göre faiz oranları değişebiliyor.

Yine müşterilerinin kredi puanına göre 0,79 faizle Fibabanka, İNG ve QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi alınabiliyor. Öte yandan İNG Bank bu kredide 3 ay erteleme şansı da sunuyor.

Son olarak 0,89 faiz oranıyla İş Bankasından da acil nakit kredisi alabilirsiniz. Sadece kendi müşterilerine düşük faizle kredi veren İş Bankası da kredi skoruna göre finansman sağlayan bankalar arasında.