En Düşük Faizle Kredi Kartı Borcu Kapatma Kredisi Veren Banka Hangisi?

Borç kapatma kredisi veren bankalar arasında olan QNB Finansbank, kredi kartı borcu olanlara da düşük faizle hizmet sağlıyor. Son zamanlarda QNB Finansbank kredi kartı borç transfer kredisi faiz oranları da araştırılırken tüm detaylar netlik kazandı. Peki, QNB Finansbank borç kapatma kredisi faiz oranları ne kadar oldu?

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Detayları

Bankanın sunduğu kredi kampanyasında 60 ay vade imkanı bulunuyor. Ayrıca QNB Finansbank borç kapatma kredisi faiz oranı 0.84 faizle sunuluyor. Bu durumda 10.000 liralık borç kapatma kredisi için aylık 223 lira ödeme yapılıyor. Bankadan borç transfer kredisi alan vatandaşlar QNB Finansbank hesaplarından yapacakları para gönderim işlemlerinden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Ayrıca başvurular Finansbank şubelerinden ya da SMS üzerinden yapılabiliyor.

Yüzde 0.84 faizle borç transfer kredisi veren QNB Finansbank ayrıca kendi müşterilerine özel faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi de sağlıyor. Son zamanlarda özel bankalardaki faiz oranları düşmeye devam ederken borçlu vatandaşlar da borcunu taşıyabilmek için düşük faizli kredi veren bankaları araştırmaya devam ediyor.