Emlak Konutun Başlattığı Ertelemeli Konut Projesi Kampanyasında Son Dakika Faiz İndirimi!

Emlak Konut GYO’nun başlattığı konut seferberliği kapsamında son dakika duyurusu gerçekleşti. Faiz oranlarını düşüren Emlak Konut ayrıca 2 yıl ödemesiz olarak satışa çıkardığı konut projelerinde yeni imkanlar da sunacak. 2 yıl ödemesiz satılan konut projelerinde ev fiyatları açıklandı mı? Detaylar haberimizde…

Ülkemizde ev sahibi olmak isteyenler için birbirinden farklı kampanyalar devreye alındı. İlk olarak 3 kamu bankasının başlattığı sıfır konutlarda yüzde 0,64 faiz oranının yanı sıra Emlak Konut GYO konut projelerinde yüzde 0,79 faiz oranıyla satışlar devam ediyordu. Ancak Emlak Konut artık yeni faiz oranını devreye aldı ve güncel olarak yüzde 0,69 seviyesine çekildiğini açıkladı.

Satış Bedeline Göre Emlak Konut’ta Konut Projesi Faiz Oranları

Emlak Konut GYO tarafından yapılan yeni güncelleme ile beraber satış bedeli 1 milyon TL’ye kadar olan projelerde faiz oranı yüzde 0,69 oldu.

Satış bedeli 1 milyon TL ile 2 milyon TL arasında olan konut projelerinde yüzde 0,74, 2 milyon TL’yi aşan konutlar için yüzde 0,79 faiz oranı uygulanacak.

2 yıl ödemesiz olarak satışa çıkarılan konut projeleri ise şu şekilde; Karat 34, Evora Denizli, Büyükyalı İstanbul, Başkent Emlak Konutları, İstmarina, 3. Etap göl panaroma evleri, Gebze Emlak konutları, Tual adalar, Tual Bahçekent, Köy Zekeriyaköy, Koordinat Çayyolu, Avrupark Hayat, Avangart İstanbul, Temaşehir Konya, Düşler vadisi, Cer İstanbul, Evora İzmir, Ebruli Ispartakule, Düşler Vadisi, Nidapark İstinye, Merkez Ankara, Nidapark Küçükyalı, İdealist Cadde, Semt Bahçekent, Yeniköy Konakları İstanbul, Validebağ Konakları.

Bu projelerle ilgili açıklamalar yapan Emlak Konut Genel Müdürü, 500 bin TL’lik konutlarda yüzde 10 indirim sunulacağı ve indirimli fiyat üzerinden yüzde 5 peşinat alınacağını belirtti. Ayrıca peşinatın ödenmesinin hemen ardından satın alınan konuta taşınabileceği de aktarıldı.