Emlak Konut’tan Son Dakika Peşinatsız Konut Projesi Kampanyası

Ülkemizin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olan Emlak Konut, yeni bir konut projesi kampanyası başlattı. İlgili kampanyada yüzde 0.79 vade farkı ile beraber banka kredisi olarak ev sahibi olmak isteyenlere çeşitli imkanlar sunuluyor. Ayrıca bu proje senetle ev sahibi olmak isteyenler tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanıyor.

Emlak Konut Nisan 2020 Kampanyası

Emlak Konut tarafından Nisan ayı için sunulan konut projesinde sıfır peşinat uygulanıyor. Ayrıca vade farkı 0.79 olarak sunulurken banka kredisine gerek duyulmadan konut sahibi olma şansı sunan Emlak Konut, peşin alımlarda yüzde 22’ye varan ödeme indirimi avantajı sağlıyor.

Başkent Emlak Konut projesi kapsamında Ankara’da stokta kalan az sayıdaki daireler için sayış fırsatları sunan Emlak Konut’ta en düşük konut fiyatı 548 bin TL olarak sunulacak. Ayrıca bu daireler 2+1 şeklinde. Senetsiz ve banka kredisi ev almak isteyenler 2+1 daireler için en yüksek 845 bin TL ödeme yapabilecek.

3+1 konutlar için en düşük 794 bin TL’den başlayan ev fiyatları, en yüksek 1 milyon 140 bin TL olacak. Ayrıca 4+1 ev sahibi olmak isteyenler en düşük 1 milyon 3 bin TL, en yüksek 1 milyon 172 bin TL üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilecek.

Ankara’nın yanı sıra Niğde emlak konutları için de elde kalan son daireler değerlendiriliyor. 0.79 vade farkı ile 2+1 evler 305 bin 600 TL’den başlıyor. En yüksek fiyat ise 4+1 daireler için 456 bin 800 TL olarak belirlendi.