Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başlatan Şekerbank’tan Düşük Faiz Fırsatı!

Emekli vatandaşlar acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için Şekerbank’ın sunduğu kampanyaları takip etmeyi sürdürüyor. Yeni bir kampanya başlatan Şekerbank, emeklilere düşük faizli kredi imkanı tanıyor. Ayrıca emeklilere maaş promosyonu da sağlayan bankanın yeni kampanyası ‘emekli paketi’ olarak adlandırılıyor.

Bu kampanyada düşük faizle ihtiyaç kredisi alacak olan emekliler ayrıca maaş promosyonu ödemesi almaya da hak kazanabilecek.

Şekerbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Uygulanan emekli paketi kampanyasında özel ihtiyaç kredisi için faiz oranı yüzde 0,95 olarak duyuruldu. Ayrıca bu kredide 60 ay vadeye kadar kredi imkanı sağlanacak. Üstelik 200 TL’ye kadar da emeklilere maaş promosyonu desteği verilecek.

Banka tarafından yapılan açıklama şu şekilde; “Ana promosyon tutarı kapsamında 750 TL’ye varan tutara ek olarak 2 adet otomatik ödeme talimatı veren emekli vatandaşlara 150 TL promosyon sunulacak. Ayrıca emekli arkadaşını bankamıza yönlendiren emeklilere her kişi başına 150 TL, kredi kartımızla yapılan 1000 TL’lik alışverişlere de 200 TL bonus sunulacak. Bu şartları yerine getiren emekli vatandaşlarımız toplamda 1,200 TL’ye kadar kazanma imkanına sahip olacak.”

Şekerbank’ın başlattığı ihtiyaç kredisi paketinden faydalanmak isteyen bireylere ayrıca masrafsız kredi desteği de sunulacak. Emekliler bu paket kapsamında ücretsiz havale ve EFT işlemlerinden yararlanırken kredi kartında aidat ödemeyecek. Son olarak şubede de işlem önceliği sağlanacak.

Şekerbank emekli paketi için en yakın banka şubesine gitmeniz yeterlidir. Bankanın sunacağı yeni kredi kampanyaları hakkındaki tüm gelişmeleri sitemizden takip etmeyi sürdürebilirsiniz.