Emeklilere 2.550 TL Promosyon Veren İNG Bank’tan Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başladı!

İNG bank ihtiyaç kredisi faiz oranları düşmeye devam ederken emekli vatandaşlar için sunulan kampanya devam ediyor. Maaşını İNG ‘ye taşıyan emekliler maaş promosyonun yanı sıra 0.79 faizle acil nakit kredisi alabiliyor.

Emeklilere özel ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yerini alan İNG Bank, Haziran 2020 itibariyle faiz oranlarında indirime gitmişti. Öte yandan maaşını İNG’ye taşıyanlara özel olarak 0.79 faizle ihtiyaç kredisi verecek olan İNG Bank, emeklilere 2.250 liraya kadar promosyon şansı da sunuyor.

İNG’den Emekli Vatandaşlara Düşük Faizli Kredi İmkanı

Ülkemizdeki çok sayıda özel banka arasında en çok tercih edilen İNG’de kampanyalı bankacılık ürünleri sunulmaya devam ediliyor. En düşük faizle ihtiyaç kredisi almak isteyenlerin başvurduğu bu bankanın kampanya duyurusunda şu ifadelere yer verildi;

“Artık maaşını İNG Banka taşıyan emekli vatandaşlar yüzde 0.79 faizle ihtiyaç kredisi alabilecek. Üstelik bu kredide 60 aya varan vade imkanı sunulacak. Bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar ayrıca şubeye gitmeden İNG web sitesi ya da İNG mobil üzerinden işlemlerini tamamladıktan sonra kredilerini hemen kullanmaya başlayabilecek.”

“İNG bank emekli müşterilerin hayatını da kolaylaştırmayı amaçlıyor. Bu kapsamda 750 liraya varan nakit promosyon desteği sunan bankamız, Turuncu Ekstra sayesinde 750 TL harcama yapılan her ay için 50 lira nakit promosyon ödemesi yapıyor. Bu sayede İNG Bank müşterisi olan emekliler 3 yıl için ek olarak 1.800 TL, toplamda da 2.550 liraya varan promosyon hakkından faydalanabiliyor.”

Yayınlanan bu duyuruya istinaden şubeye gitmeden de emekliler maaşını bankaya taşıyabiliyor. E-Devlet üzerinden yapılan maaş taşıma işleminin ardından İNG şubelerine giderek kimlik belgesiyle 0.79 faizli ihtiyaç kredisine başvuru yapılabiliyor.