Düşük Kredi Notuna Kredi Veren 3 Bankada Faiz ve Vade Oranları Güncellendi!

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar listesini ekonomikredi.com olarak paylaşmaya devam ediyoruz. 2020 Temmuz döneminde QNB Finansbank, İNG Bank ve Alternatif Bank tarafından sunulan kredi kampanyaları devam ederken pek çok kredide faiz indirimi uygulanmaya başlanmıştı. Bu süreçte 0.75 faizle Şekerbank ve 0.79 faizle İNG bank, kredi puanı yüksek olan müşterilerine finansman sunmaya devam ediyor. Ancak kredi skoru düşük olan vatandaşlar da uygun bankaları araştırırken daha yüksek faiz oranlarıyla karşılaşıyor. Peki, kredi notu düşük olanlara hangi bankalar kredi veriyor?

QNB Finansbank’tan Düşük Kredi Puanına Kredi İmkanı

Finansbank’a ek teminat göstererek düşük kredi puanına kredi alabilirsiniz. Bankanın sunduğu faiz oranlarını sadece şubeden öğrenebilirken, kredi skoru yüksek olan banka müşterileri 0.79 faizle ihtiyaç kredisi alabiliyor.

İNG’den Düşük Kredi Puanına Kredi Kampanyası

Kredi puanı yüksek olan müşterilerine 0.79 faizle ihtiyaç kredisi veren İNG bank, düşük kredi skoruna yüzde 2’nin üzerinde faiz uyguluyor. Ayrıca kefil ya da teminat göstererek de bankadan kredi alınabiliyor.

Alternatif Bank N Kolay Kredi Kampanyası

40.000 liraya kadar düşük kredi skoruna kredi alabileceğiniz Alternatif Bank, N Kolay Kredi uygulamasıyla dikkat çekiyor. Bu süreçte bankanın kendi müşterilerine de düşük faizlerle kredi sağlamaya devam ettiği biliniyor. Ancak banka şubelerine giderek faiz oranlarını daha detaylı bir şekilde öğrenebilir ve başvuru sürecini de hızlıca başlatabilirsiniz.