Düşük Faizli Taşıt Kredisi Almak İsteyenler için Şekerbank’tan 60 Ay Vadeli 100.000 TL Finansman!

Araç sahibi olmak isteyenler için Şekerbank’tan son dakika duyuru geldi. Faiz oranlarını düşüren Şekerbank ayrıca taşıt kredisinde 60 ay vade imkanı sunuyor. Ülkemizdeki otomobil sektöründe son zamanlarda çok sayıda taşıt kredisi desteği devreye alınmış ve araç satışlarında da artış yaşanmıştı. Tüketiciler özel bankaların sunduğu taşıt kredisi kampanyalarını da araştırırken Şekerbank taşıt kredisi kampanyası dikkat çekmeye başladı.

Şekerbank’tan 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Kampanyası

Şekerbank, kendi müşterilerine 60 ay vadeli hem sıfır hem de 2. el taşıt kredisi veriyor. Temmuz ayının son kampanyası olarak bilinen bu kredide 2. el araçlar için 15 yaşına kadar kredi verilecek.

36 ay vadeye kadar 0.85 faizle kullanılacak taşıt kredisi, 36-60 ay vade arasında 0.89 faizle sunulacak. Buna göre 60 ay vadeli 100.000 TL taşıt kredisi için tüketiciler aylık 2.266 TL taksit ödemesi yapacak.

Özel bankalardan art arda gelen faiz indirimleri aslında vatandaşları sevindiriyor. Hem ihtiyaç hem de taşıt kredisinde uygun faiz oranlarıyla hizmet almak isteyenler Şekerbank başta olmak üzere diğer bankaların kredi seçeneklerini de değerlendiriyor.

Taşıt kredisinde daha önce yüksek faizle kredi sunan özel bankalar artık düşük faiz uygulamasıyla tüketicileri memnun ediyor. Şekerbank 60 ay vadeli ve düşük faizli taşıt kredisinden yararlanmak isteyenler en yakın banka şubesine giderek başvuru sürecine dahil olabiliyor. Elbette her kredide olduğu gibi bu kredide de tüketicilerin kredi puanına göre değerlendirme yapılıyor.