Düşük Faizle Bayram Kredisi Almak İsteyenler için İNG Bank’tan Tüketici Kredisi Kampanyası Detayları Paylaşıldı!

Ramazan Bayramı yaklaşırken vatandaşlar düşük faizle kredi almak için bankaların faiz oranlarını araştırmaya başladı. İlk olarak en uygun bayram kredisi veren bankalardan olan İNG Bank, yeni ihtiyaç kredisi kampanyası için 3 ay ertelemeli imkan sunacak. Yani bayram kredisi almak isteyenler ilk 3 ay vadelendirmeye tabi tutulmayacak. 2020 İNG bayram kredisi detayları ve faiz oranları haberimizde.

İNG Bank Ertelemeli Bayram Kredisi

İNG Bank en düşük bayram kredisi veren bankalar arasında yerini aldı. Şimdi kredi alıp Ağustos’ta ödemeye başlayacak olan tüketiciler aynı zamanda QNB Finansbank ve İş Bankası tarafından sunulan bayram kredilerini de incelemeye devam ediyor.

2020 en düşük bayram kredisi faiz oranları yüzde 0,79 olarak uygulanıyor. İNG Bank 3 ay ertelemeli bayram kredisini devreye aldığı için bugün itibariyle vatandaşlar başvuru sürecine dahil olabiliyor.

İNG Bank Ertelemeli Bayram Kredisi Alma Şartları

Bankanın bugün yaptığı güncelleme ile beraber en düşük ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0,79 oldu. Ancak bu krediden yararlanmak isteyenlerin kredi skoru yüksek olmalı. İNG’nin açıklamasında, 1850 puan ve üzerinde kredi skoruna sahip olanların yüzde 0,79 faiz oranıyla kredi alabileceği belirtildi.

60 ay vadede 15 bin TL’lik 0,79 faizle bu krediye başvuracak olanlar aylık 328 TL ödeme yapacak. Normal şartlarda tüketici kredisi faiz oranları yüzde 0,79 ile yüzde 2 arasında değişen İNG Bank artık kredi puanına göre müşterilere özel avantajlar sunmaya başlayabilir.

Öte yandan bu kredide 3 ay erteleme imkanı da sunulacak. 10 bin TL için 60 ay vadede aylık 219 TL taksit ödeyecek olan vatandaşlar bu kredide 50 TL tahsis ücreti de ödemek durumunda. 10 bin TL için 60 ay vade sonunda toplam tutar 13,158 TL olacak.

İNG Bank 3 ay ertelemeli kredi kampanyasına dahil olmak için bankanın resmi web sitesini kullanabilirsiniz. Talep eden tüketiciler banka şubelerine giderek de hizmet almaya başlayabilir. Uzun bir süredir düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla gündeme gelen İNG Bank kredi puanı 1850’den yüksek olan vatandaşlar için yüzde 0,79 faiz oranıyla bayram kredisi başvurularını bugünden itibaren almaya başladı.