Denizbank 100.000 TL’ye Kadar Kefilsiz Borç Transfer Kredisi Veriyor! Düşük Faizle Kredi Borç Kapatma Kredisi Detayları ve Başvuru Şartları

Denizbank borç transfer kredisi almak isteyen tüketiciler 100.000 TL’ye kadar kredi başvurularını Denizbank şubelerinden yapabilecek. Denizbank borç kapatma kredisi faiz oranları da açıklandı. Buna göre yüzde 0,90’dan düşük olan faiz oranıyla farklı bankalara olan borçlar Denizbank çatısı altında ödenmeye başlanabilecek.

Ekonomikredi.com olarak tüketicilerin ihtiyaç duyduğu tüm kredi haberlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Son dakika borç transfer duyurusu paylaşan Denizbank, resmi web sitesinde konuyla ilgili detaylara yer verdi. Kredi ödeme planının yanı sıra düşük faiz oranlarının dikkat çektiği bu kredinin sadece emeklilere özel olarak sunulacağı aktarıldı.

Denizbank’tan Emeklilere Özel Borç Transfer Kredisi

Denizbank son zamanlarda kredi kampanyalarını gündeme almaya başladı. Bugün son dakika olarak duyurulan borç transfer kredisi kampanyası kapsamında emekli vatandaşlar 0,89 faizle yüksek limitli borç kapatma kredisi alabilecek. Ancak bu kampanyadan emekli maaşını Denizbank’a taşıyan vatandaşlar ile banka borcunu Denizbank’a transfer etmek isteyen vatandaşlar yararlanabilecek.

60 ay vadeli olarak kullanılabilecek Denizbank emekliye özel borç transfer kredisinde 0,89 faiz oranı uygulanacak. Banka tarafından açıklanan kredi üst limiti ise 100.000 TL olacak. Ek olarak bu kredide kefil şartı bulunmadığı için emeklilerin maaşını ve borcunu Denizbank’a taşıması yeterli olacak.

100 bin liraya kadar 60 ay vadeli kullandırılabilecek olan bu kredide 10.000 TL için maliyet tablosu şu şekilde olacak;

  • 12 ay vadede aylık taksit tutarı 892 TL
  • 24 ay vadede aylık taksit tutarı 474 TL
  • 36 ay vadede aylık taksit tutarı 336 TL
  • 48 ay vadede aylık taksit tutarı 267 TL
  • 60 ay vadede aylık taksit tutarı 226 TL

Bunlara ek olarak tüm vadeler için 10.000 TL kredide kredi tahsis ücreti olarak 50 lira alınacak.

Başvurular için gelir belgesi, nüfus cüzdanı, bireysel kredi başvuru formu ve son 1 aya ait olan fatura veya ikametgah belgesinin banka şubelerine sunulması yeterli olacak.