Çalışanlara Özel Ayda 238 TL Taksitle 10.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank’tan yapılan duyuruda özel sektör çalışanlarına aylık 238 TL taksitle 10.000 TL’ye kadar kredi verileceği belirtildi. Halkbank genelde düşük faizli kredi kampanyalarını devreye alırken açıkladığı son kredi kampanyasıyla beraber tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki, Halkbank özel sektör çalışanlarına düşük faizli kredide vade kaç ay olacak? Ödemeler nasıl yapılacak?

Özel Sektör Çalışanlarına Halkbank’tan Acil Kredi

Halkbank 2020 kredi kampanyaları devam ediyor. Haziran ayının ilk haftasında 0,55 faizle çeyiz kredisi, 0,49 faizle yerli üretime destek araç kredisi ile beraber 0,64 sıfır konut, 0,74 ikinci el konut kredisi kampanyasını devreye alan Halkbank şimdi de özel sektör çalışanlarına özel bir kredi kampanyası başlattı. Acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen çalışanlar için özel ihtiyaç kredisi veren Halkbank bu krediyi 60 ay vadeyle sunacak. Buna göre 10.000 TL için 60 ay vadede özel sektör çalışanları aylık 238 TL ödeme yapacak. 60 ay sonunda ödenecek toplam tutarı 14,311 TL.

Özel sektör çalışanlarına özel ihtiyaç kredisinde faiz oranı 1,05 olarak uygulanıyor. Başvurular mobil bankacılık, internet bankacılığı ve Halkbank şubelerinden yapılacak. Kredi puanı yüksek olan çalışanların kredi onayı da aynı gün içinde verilecek.

Son zamanların dikkat çeken bankalarından olan Halkbank, özel sektör çalışanlarına sunduğu bu kredide erteleme fırsatı tanımasa da 60 ay vadeli olarak kredi kullandırabilecek.