Bu Ay Düğün Yapacaklara Müjde: 60 Ay Vadeye Kadar Düşük Kar Payı Oranlı Düğün Finansmanı Alabilirsiniz!

Haziran ayı içerisinde düğün yapacak olanlara Albaraka Türk Katılım Bankası, düşük kar payı oranıyla düğün finansmanı sunacak. 60 ay vadeye kadar alabileceğiniz düğün finansmanı yüzde 0,92 kar payı ile sunulacak.

Pandemi sürecinde ilk aşamanın sona ermesiyle beraber ülkemizde normalleşme dönemine geçiş yapıldı. İkinci bir salgın riskinin çok az olduğu ülkemizde düğünlerle ilgili de gelişmeler yaşandı. Haziran ayında düğün yapmak isteyen vatandaşlar artık bankaların kredi faiz oranlarını araştırırken yeni bir kampanya başlatan Albaraka Türk Katılım Bankası, düşük kar payı oranıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Peki Albaraka Türk Katılım Bankası düğün finansmanı geri ödeme nasıl olacak? Düğün kredisinde aylık ne kadar taksit öderim? İşte detaylar…

Albaraka Türk Katılım Bankasından Haziran Ayına Özel Düğün Finansmanı

Bu ay içinde düğün yapacak olan vatandaşlar artık acil nakit ihtiyaçlarını bankalardan karşılayabiliyor. Düğün ikramları, salon kiralaması ve daha pek çok gider için finansmana ihtiyacı olanlar Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından sunulan yüzde 0,92 faizli krediye başvuru yapabilir. Sadece banka müşterilerinin yararlanabildiği bu finansmanda 60 ay gibi uzun bir vadenin sunulması aslında vatandaşları mutlu ediyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası düğün kredisinde vadeye göre kar payı oranları güncelleniyor. 0-36 ay vade arasında yüzde 0,92 faiz uygulanırken, 36-48 ay vadede yüzde 0,94, 48-60 ay vadede yüzde 0,96 kar payı uygulanacak.

Yüzde 1’in altında olan kar payı oranlarından yararlanmak için banka müşterilerinin şubeye gitmesi yeterli.