Borcunu ING’ye Taşımak İsteyen Vatandaşlara Düşük Faizle ve Ertelemeli 50.000 TL Borç Transfer Kredisi!

Düşük faizle kredi veren bankalar arasında olan İNG Bank artık borç transfer kredisi de veriyor. Yani borçlarını yeniden düzenlemek isteyen vatandaşlar İNG Bank şubelerine giderek düşük faizlerden yararlanabiliyor.

Devlet bankalarından son günlerde gelen faiz artışı haberleri nedeniyle tüketiciler en ucuz kredi araştırmalarına başladı. Yine bu süreçte borçlarını yeniden ve düşük faizle yapılandırmak isteyenler de son zamanlarda İNG Bank araştırması yapıyor. Ekonomikredi.com olarak tüketicilerin bu araştırmaları nedeniyle bizler de hem faiz oranı hem de ödeme planı hakkında kapsamlı bilgiler vermeye devam ediyoruz.

İNG Bank Düşük Faizli ve Ertelemeli Borç Transfer Kredisi

İNG Bank borç transfer kredisi 60 ay vade ve 3 ay erteleme fırsatı ile sunuluyor. Buna ek olarak faiz oranı da 0.79 olarak belirlenmiş durumda. O halde İNG’den 50.000 TL’lik borç transfer kredisi almak isteyen tüketiciler 60 ay vade boyunca 1.097 TL ödeme yapmaktadır. Bu kredide sadece 250 TL tahsis ücreti alınırken toplam geri ödeme 65.791 TL olacaktır.

Başvurular sadece banka şubelerinden gerçekleşmekle beraber 0.79 gibi düşük bir faiz oranıyla ve 3 ay erteleme şansıyla kredi almak isteyenler gün içinde krediyi elde edebiliyor. Ancak İNG müşterileri elektronik başvuru yaparak yine gün içinde kredi onayı alabiliyor.