Borcu Olanlara Güzel Haber: Borçlu Vatandaşlar 0,79 Faizle Aylık 548 TL Ödeyerek 100.000 TL Borç Kapatma Kredisi Alabilecek!

Daha önce bankalardan kredi almış ancak ödeme yapmakta zorlanan vatandaşlar artık borç kapatma kredisi alabiliyor. Bu kapsamda özel ve kamu bankaları faiz oranlarını da açıkladı. Düzenli ödeme yaparak alabileceğiniz bu kredilerde kredi skoru düşük olanlar da ek teminatlar göstererek başvuru yapabiliyor. Peki, borç kapatmak kredisi veren bankalar hangileri? Transfer kredisi faiz oranları açıklandı mı? Detayları ekonomikredi.com olarak sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Farklı bankalardan acil nakit kredisi çekmiş olan tüketiciler artık borçlarını tek bir bankada toplayabiliyor. Ancak düzenli ödeme yapmak şartıyla sunulan bu kredilerde faiz oranları da merak ediliyor. Transfer kredisinde en düşük faiz oranı şu an İNG Bank tarafından 0,79 olarak sunuluyor.

İNG Bank 2020 Borç Transfer Kredisi Detayları

Yüzde 0,79 faizle borç transfer kredisi veren İNG Bank ayrıca 3 ay erteleme şansı da sunuyor. En düşük 5000 TL, en yüksek 100 bin TL olan borçlarınız için 60 ay vade imkanı sunan bu bankadan transfer kredisi alabilmek için şubeye başvurmanız yeterli. Ancak İNG müşterilerinin bu süreçte kredi skorunun yüksek olması gerekiyor.

Haliyle en düşük faiz oranıyla 100 bin liraya kadar aylık 548 lira ödeyerek tek bankada borcunuzu ödemeye başlayabilirsiniz.

Borç Transfer Kredisi Veren Tüm Bankalar

Günümüzde borç transfer kredisi veren bankalar; Akbank, Şekerbank, Odebank, QNB Finansbank, Garanti BBVA, kredi kartı borçları için de Vakıfbank şubelerine başvuru yapılabilir.