Borç Transfer Kredisinde 25 Bin TL’ye Kadar 60 Ay Vadeli Yeni Kampanya!

Ekonomikredi.com olarak borç transfer kredisi veren bankaları yakından takip ediyoruz. Bazı bankaların sunduğu bu uygulamada tüketiciler, farklı bankalara olan borçlarını tek bir bankada toplayarak ödeme yapmaya başlayabiliyor. Bu kapsamda Garanti BBVA da kendi müşterilerine özel Haziran borç erteleme kredisi kampanyasını devreye aldı. 25 bin TL’ye kadar kredi veren Garanti Bankasının kredi detayları haberimizin devamında…

Garanti BBVA’dan Uzun Vadeli Borç Transfer Kredisi

Garanti BBVA kendi müşterileri için sunduğu bu kredide tüketicilerin kredi skoruna göre değerlendirme yapıyor. Bireysel kredilerde 25 bin TL limit belirleyen Garanti Bankası, ticari amaçlı olarak talep edilecek borç transfer kredisini 60 bin TL’ye kadar çıkarabiliyor.

Kredi faiz oranlarıyla ilgili açıklama yapmayan Garanti BBVA’nın şubelerine giderek konuyla ilgili detaylara anında ulaşabilirsiniz. Yapılan duyuruda, banka müşterilerinin başvuru aşamasında kredi skoruna göre özel faiz oranları uygulanacağı belirtildi.

Garanti BBVA borç transfer kredisinde kredi geri ödemeleri de merak ediliyor. Bankanın yaptığı duyuruda bireysel ihtiyaç kredilerinde 60 ay vade imkanı söz konusu olacak. Ayrıca kira geliri sahibi olanlar ile emekliler de 60 ay vadeye kadar borç transfer kredisi alabilecek. Firma ortağı geliri olanlar veya şahıs firmaları da 36 ay vadeye kadar borç transfer kredisi alabilecek. Başvurular ise sadece Garanti BBVA şubelerinden yapılacak.

Borç transfer kredilerine dair açıklanan son dakika duyuruları sitemizden paylaşmaya devam ederken tüm kredilerde uygulanan faiz ve vade oranlarını da güncel olarak takip edebilirsiniz.