Borç Transfer Kredisi Almak İsteyenlere Düşük Faizli Finansman İmkanı!

60 ay vadeli kredi imkanından yararlanmak isteyen tüketiciler aslında tüm bankalardan bu konuda destek alabiliyor. Fakat daha önce yüksek faiz oranıyla kredi kullanmış ve bu borçlarını da İNG bank tarafından yapılandırmak isteyenler için düşük faizli kampanyalar devam ediyor. İNG Bank son dakika olarak geçtiği duyuruda 50 bin TL’ye kadar düşük faizle borç transfer kredisi vereceğini açıkladı.

Günümüzde düşük faizle kredi almak isteyenlerin yanı sıra borcunun İNG tarafından transfer edilmesini isteyen vatandaşlar yapılandırma kredisine başvurabiliyor. Borcunu tek bir bankada toplamak isteyenlerin tercih ettiği bu kredide düşük faiz oranları dikkat çekiyor. Ayrıca en düşük faizli borç transfer kredisi de bu duyurunun ardından İNG Bank tarafından sunulmuş olacak.

Düşük Faiz Oranıyla İNG’den Transfer Kredisi

İNG Bank özellikle de kendi müşterilerine avantajlı kredi paketi sunan özel ankalar arasında. Artık borç transfer kredisini de devreye alan İNG Bank yüzde 0,79 faiz oranıyla 50 bin TL’ye kadar ve 60 ay vadede hizmet sunacak. Bankanın resmi web sayfasından da yayınlanan kampanyada tüketiciler borçlarını düşük faizle İNG’ye taşırken uzun vadede ödeme şansına da sahip olacak.

Başvurular sadece İNG şubelerinden yapılacak. Banka müşterilerine daha esnek seçenekler sunacağını duyuran İNG Bank aslında bu krediyle beraber günümüzün en düşük transfer kredisi faiz oranını da sunmaya başlayacak. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için İNG müşteri hizmetlerini arayabilir veya banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz.