Borç Transfer Kredisi Almak İsteyenler için Faiz Oranı Güncellendi! Düşük Faizle Transfer Kredisi için Aylık Ödeme Planı ve Tüm Detaylar

Düşük faizle borç transfer kredisi almak isteyen vatandaşlar şu sıralar QNB Finansbank’ı araştırıyor. QNB Finansbank borç transfer kredisi faiz oranları güncellendiği için aylık maliyet ve ödeme planı da değişti. Ekonomikredi.com olarak bu haberimizde QNB Finansbank borç transfer kredisi detaylarını sizlerle paylaşıyor olacağız.

Kredi borcu olan vatandaşlar 2020 transfer kredisi veren bankaları araştırıyor. Haziran ayının hemen başında konuyla ilgili duyurusunu paylaşan QNB Finansbank, düşük faizle transfer kredisi imkanı sağlıyor.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Faiz Oranı

QNB Finansbank borç transfer kredisi faiz oranı 0.79 olarak açıklanmıştı. Ancak bu oran Temmuz döneminde artık 0.84’e yükseldi. Ayrıca QNB Finansbank bu krediyi sadece kredi skoru yüksek olan bireysel müşterilerine sunuyor. Kredi skoru düşük olan banka müşterileri sadece bankanın belirlediği faiz oranlarıyla borç transfer kredisi kullanabiliyor.

QNB Finansbank Transfer Kredisi Özellikleri

60 ay vadeye kadar kullanabileceğiniz bu kredide 3 ay erteleme şansı da sunuluyor. Buna göre 50.000 lira için 60 ay vadede aylık 0.84 faizle 1.114 lira taksit ödemesi yapılacaktır. Toplam geri ödeme ise 66.879 liradır.

Son zamanlarda düşük faiz oranlarıyla gündeme gelen Finansbank ayrıca kendi müşterilerine özel kampanyalarını sunmaya devam ediyor. İhtiyaç kredisi yapılandırma yapmak isteyen ya da acil nakit kredisi almak isteyenler de en yakın banka şubesine başvuru yapabilir.