BİM’den Tatilcilere Büyük Fırsat! BİM 14 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Listesinde Parfümler, Parlatıcı, Kremler, Jel ve Yüzlerce Ürün İndirimde!

Yeni BİM aktüel ürün listesi paylaşıldı. BİM 14 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu incelendiğinde ilk olarak tatil planı yapan vatandaşlar için birbirinden farklı ve indirimli ürünler dikkat çekiyor. Saç fırçası, boya hazırlık setleri, likit ruj, makyaj çantası, takı standı, diş fırçası ve yastık gibi ürünlerin yanı sıra saç fırçası, ıslak havlu ve bebek yağı ön plana çıkıyor.

BİM aktüel listesinde ayrıca erkek parfüm, makyaj temizleme suyu, bebek kolay tarama spreyi, kadın parfümleri, günlük peeling jel, ağda, plaj çantası, plaj havlusu ve kontür paleti gibi ürünler yer alıyor. Görüldüğü üzere BİM 14 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu vatandaşların pek çok ürünü indirimli olarak satın almasını sağlıyor.

Aktüel BİM ürünlerde plaj hasırı, seyahat seti, valiz etiketi, dudak parlatıcısı, saç kremi, ve havlu klipsi gibi ürünler de var. Bay ve bayanların hem tatilde hem de gündelik yaşamda ihtiyaç duyacağı bu ürünlere sahip olmak için 14 Temmuz Salı günü en yakın BİM şubelerine gitmesi yeterli. Sabah saat 09:00’da açılan BİM şubelerinde indirimli ürün raflarına erişerek bu ürünleri satın alabilirsiniz. Ekonomikredi.com olarak vatandaşların sürekli takip ettiği aktüel BİM ürünlerini her hafta güncel olarak paylaşmaya devam ediyor olacağız. O halde günlük sitemizi takip ederek daha pek çok ayrıntıya da ulaşabilirsiniz.

14 Temmuz 2020 Salı BİM Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-14-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-2-1.jpg