BİM’de Salı Günü Kişisel Bakım ve Temizlik Ürünleri İndirimde! BİM 30 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 30 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu incelendiği zaman Salı gününe özel temizlik ve kişisel bakım ürünlerinin yer aldığını görebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasında faaliyetlerine devam eden BİM marketlerde Salı ve Cuma günleri aktüel ürünler kataloğu paylaşılıyor. Ekonomikredi.com olarak bizler de bu kataloğu hızlı bir şekilde ziyaretçilerimize aktarıyoruz. Peki, BİM 30 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğunda bu Salı günü neler var?

Tatile çıkmak isteyenler için güneş sonrası nemlendirici maskeler, havuç ve kakao yağı, gündüz kremi, güneş koruyucu ve daha pek çok ürün bu Salı BİM raflarında yerini alıyor.

Kişisel bakım ürünlerinin de bir arada bulunacağı BİM 30 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu listesinde leke çıkarıcı, yüzey temizleyici, mutfak ve banyo temizleyici, sünger, bitkisel sabun, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi temizleyici gibi ürünleri de satın alabilirsiniz. Ancak bu ürünlerle beraber daha çok kişisel tatil bakım ürünlerinin rağbet görmesi beklemiyor.

BİM 30 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu son zamanlarda en kapsamlı bakım ürünlerinin yer alacağı liste gibi duruyor. Ayrıca cilt ve el dezenfektanı, kolonya (sprey), banyo süngeri ve araç kokusu gibi ürünler de yine Salı günü satışa çıkarılıyor.

BİM 30 Haziran 2020 Salı Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-30-haziran-aktuel-urunler-katalogu-2.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-30-haziran-aktuel-urunler-katalogu-1.jpg