BİM’de Kaçırılmayacak Fırsatlar! BİM 24 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

BİM aktüel ürünleri dikkat çekmeye devam ediyor. BİM 24 Temmuz aktüel ürünler kataloğu incelendiğinde elektronik eşyaların yanı sıra tatile çıkacak olanlar için yeni fırsatlar sunuluyor. Öte yandan kol saati, çocuk oyuncakları, fırın, tabure, sandalye ve daha pek çok elektronik eşya seçeneği BİM aktüelde sizlerle buluşuyor.

BİM 24 Temmuz 2020 Cuma aktüel ürünler kataloğunda çocuk çantaları, toka seti, kadın pijama takımı, çantalı elbiseler, çocuk pullu elbiseler, ışıklı terlik, taşlı sandalet, baskılı polo yaka tshirt, tül etekli elbiseler dikkat çekiyor. Öte yandan çocuklar için oyuncak tamir ve mutfak seti, oyuncak karton ev, hobi masası, mini blok hayvan seti ve oyuncak temizlik seti de çok uygun fiyatlarla sunuluyor.

Elektronik eşyalarda da yine indirim var. Elektrik süpürgesi, erkek bakım seti, Fakir saç kurutma makinesi, Türk kahvesi makinesi, aspiratör, turbo fırın, cam set üstü ocak ve elektrikli barbekü seti de vatandaşları bekliyor.

Ev hanımlarının vazgeçmediği çok sayıda ürün de yine BİM aktüel 24 Temmuz 2020 kataloğunda yerini almış durumda. Dekoratif cam kase, oto termos, kahve sunum seti, krep tava, şık cam kase, porselen kupalar, porselen tuzluk set, cam kesme tablası, kayık tabak, büyük kase ve kulplu bardak çeşitlerini yeni aktüel listede inceleyebilirsiniz. 24 Temmuz Cuma gününe özel olarak sunulacak bu ürünlerin kataloğu da hemen aşağıda sizlerle.

BİM 24 Temmuz 2020 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-4.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-3.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-2.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-1.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-6.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-5.jpg