BİM’de İndirimli Cuma Yaklaşıyor! BİM 24 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı!

BİM aktüel listesi vatandaşlar tarafından araştırılırken bu Cuma günü yine yüzlerce üründe indirim uygulanacak. Tamamen tüketicilerin taleplerine göre şekillenen BİM indirimli ürünler için BİM 24 Temmuz aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Haberimizin devamında tüm ürünleri, özelliklerini, fiyatlarını ve daha fazlasını takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

BİM aktüel ürünler arasında bu hafta fırın, kol saatleri, tabure gibi ürünlerin yanı sıra ocak, saç kurutma makinesi, elektrik süpürgesi, çocuk oyuncakları, erkek bakım seti gibi ürünlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca ev hanımlarının mutfağında olması gereken porselen setler, krep tava, termos, cam kesme tablası, kayık tabak ve dekoratif cam kaselere BİM 24 Temmuz aktüel ürünler listesinden ulaşabilirsiniz.

Fiyat olarak son derece uygun seçenekleri bir araya getiren BİM marketler aslında indirimli aktüel ürün uygulamasına uzun süredir devam ediyor. Bu nedenle vatandaşlar da dilediği ürüne belirlenen tarihlerde anında ulaşma şansına sahip oluyor. Her geçen gün müşteri sayısı artan BİM marketlerin açılış saati sabah saat 09:00 olarak belirlenmiş durumda. O halde aşağıda paylaşacağımız ürünlere sahip olmak için BİM açılış saati ile beraber en yakın şubeyi ziyaret etmeniz yeterlidir.

BİM 24 Temmuz 2020 Cuma Aktüel Ürünler Listesi

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-4.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-3.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-2.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-1.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-6.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-5.jpg