BİM’de Cuma Gününe Özel Elektronik Eşyalar, Oyuncaklar, Giyim ve Pek Çok Ürün İndirimle Geliyor! BİM 17 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 17 Temmuz Cuma aktüel ürünler paylaşıldı. Vatandaşlar ihtiyacı olan ürünlere anında ulaşabilecek. Ayrıca BİM şubeleri sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlıyor. Bu yüzden BİM 17 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu üzerinden sunulacak ürünleri mağaza şubelerini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Peki, BİM 17 Temmuz Cuma günü hangi ürünlerle geliyor?

BİM’de Cuma Günü Heyecanı (17 Temmuz 2020)

BİM aktüel ürünler incelendiği zaman önümüzdeki Cuma günü kadın giyim, elektronik ürünler, mutfak eşyaları ve daha pek çok ürüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca erkek ve kadın terlikler, kız – erkek çocuk takımları, şortlu takım, kısa kollu elbiseler, babet ayakkabılar, saatler, piknik çantası, bisiklet, televizyon, dolap, elektrik süpürgesi, çocuklara özel boya setleri ve spor el çantası dikkat çekiyor.

BİM 17 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu incelendiğinde öne çıkan ürünler arasında televizyon ve elektrik süpürgesi bulunuyor. Dijitsu marka uydu alıcılı televizyon 849 liradan satışa sunulurken, Fakir elektrik süpürgesi de 549 liradan satılıyor. Ayrıca davul fırın 149 liradan satışa çıkacak.

Bayanlar mutfak eşyalarına da BİM 17 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu sayesinde ulaşabilecek. Fakir blender set 249 liradan, cam ışıklı kettle 99.90 liradan ve 4 kapak tek çekmeceli çok amaçlı dolap 199 liradan satılacak. Diğer ürünleri, fiyatları ve özelliklerini de hemen aşağıda paylaşacağımız katalogları inceleyerek öğrenebilir ve ihtiyacınız olan ürünleri not alabilirsiniz.

BİM 17 Temmuz 2020 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-17-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-3.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-17-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-2.jpg