BİM’de Bu Cuma Yüzlerce Ürün İndirimde! BİM 24 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Listesi!

BİM aktüel ürünlerinde Cuma günü son zamanların en kapsamlı listesi karşınızda olacak. BİM 24 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu incelendiğinde çocuk oyuncaklarından saç kurutma makinesine, elektrik süpürgesinden erkek bakım setine kadar çok sayıda ürün dikkat çekiyor. Ayrıca çok çeşitli mutfak eşyaları da indirimli olacak. Ev hanımları krep tava, termos, cam kase çeşitleri, kayık tabak ve porselen setleri indirimli olarak satın alabilecek.

BİM aktüel ürünlerinde fiyatlar her zaman uygun seçeneklerle sunuluyor. Bu yüzden Cuma günü sabah saat 09:00 itibariyle en yakın BİM şubesine giderek aşağıdaki ürünleri satın alabilirsiniz. Ayrıca ürün fiyatlarını ve genel özelliklerini de paylaşacağımız kataloglardan inceleyebilirsiniz.

Son olarak BİM 24 Temmuz aktüel ürünler kataloğunda ihtiyacınız olan her ürünü bulabilirken genel olarak da indirimli satış gerçekleştiren BİM şubeleri için yorumlarınızı da ekleyebilirsiniz. Çünkü BİM marketler vatandaşların talep ve önerilerine göre en çok ihtiyaç duyulan ürünleri bir arada sunmaya devam ediyor. İşte BİM 24 Temmuz 2020 Cuma aktüel ürünler kataloğu…

BİM’de Bu Cuma Hangi Ürünler İndirimde?

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-4.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-3.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-2.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-1.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-6.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-24-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-5.jpg