BİM’de 3 Temmuz Cuma Günü Yüzlerce Üründe İndirim Var! BİM 3 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 3 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu her zamanki gibi yeni ve indirimli ürünleri bir arada sunmaya devam ediyor. Cuma gün ki listede daha çok bebek ürünlerine yer verilirken elektronik eşyalar da dikkat çekmeye başladı. Ek olarak çocuklar için eğitici kitaplar, oyuncaklar ve daha birçok ürüne BİM 3 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu sayesinde ulaşabilirsiniz.

Her hafta farklı ürün gruplarını bir arada sunan BİM marketler 3 Temmuz Cuma günü bebek ağırlıklı ürünlere yer verdi. Ek olarak elektronik eşyalar, geometrik oyuncaklar, puzzle, bebek kitapları, sözlük, ayakkabı, emzik, bebek giyim ürünlerinin yanı sıra sinek uzaklaştırıcı pervane, kaydırak, TV, vantilatör ve havuz oyun topları da yine indirimi olarak sunulacak.

BİM 3 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğunda mutfak ürünleri de dikkat çekiyor. Bayanların ihtiyacı olabilecek kase setleri, buzluk termos, tava seti, çelik ürünler, fincan seti, döküm ocak üstü tost makinesi, doğrayıcı set, meşrubat bardakları, ekmek sepeti ve saklama kabı da yine Cuma günü BİM şubelerinde.

BİM 3 Temmuz 2020 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu