BİM’de 17 Temmuz Heyecanı Yaşanıyor! BİM 17 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Listesinde Elektronik Eşyalar, Bisiklet, Çanta Çeşitleri ve Bayan Giyim Ön Planda!

BİM 17 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğu paylaşıldı. Bayan giyim ağırlıklı olan yeni aktüel katalogda piknik çantası, saat, plaj çantası, anahtarlık, kısa kollu elbiseler, babet ayakkabı, şortlu takım, deri erkek kemer ve şortlu kolsuz takımlar dikkat çekiyor. Öte yandan bisiklet, çelik termos, mısır kovası, bardaklar, mini el fanı ve çocuk oyuncakları da BİM 17 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğunda yerini almış durumda.

Her hafta dikkat çeken ürünlerle ön plana çıkan BİM marketlerde Dijitsu uydu alıcılı televizyon peşin fiyatına 6 taksitle sunulacak. 849 lira olarak sunulacak olan televizyonun yanı sıra Fakir elektrik süpürgesi 549 lira, davul fırın 149 lira, cam ışıklı kettle ise 99.90 liradan satışa çıkacak. Elektronik eşyaların da yer aldığı yeni kataloğu haberimizin devamından afiş olarak inceleyebilirsiniz.

BİM marketler 09:00’da hizmet vermeye başlıyor. Dolayısıyla indirimli ürünlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar da en yakın BİM şubesine giderek bu ürünleri kolaylıkla satın alabiliyor. Her geçen gün müşteri kitlesi artan BİM marketler için özel olarak hazırladığımız BİM 17 Temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğunu inceleyen vatandaşlar indirimli fiyat listesi sayesinde aradığı ürüne kolaylıkla ulaşabiliyor.

O halde vakit kaybetmeden aradığınız ürünleri inceleyebilir ya da ihtiyacınız olan ürünlere aşağıdaki liste sayesinde ulaşabilirsiniz. BİM şubelerinden aldığımız verileri sizlerle güncel olarak paylaşmaya devam ediyor olacağız. İşte merak edilen BİM 17 Temmuz 2020 Cuma aktüel ürünler kataloğu.

BİM 17 Temmuz 2020 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-17-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-3.jpg
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-17-temmuz-aktuel-urunler-katalogu-2.jpg