BİM Temizlik Ürünleri ve Kişisel Bakım Malzemeleri Yarın İndirimle Geliyor! BİM 30 Haziran 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 30 Haziran aktüel ürünler kataloğu açıklandı. Yarın BİM marketlerde özellikle de tatile çıkmak isteyenler için yeni ürünler indirimli olarak sunulacak. Kişisel bakım ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar aradığınız her ürüne ulaşabileceğiniz BİM 30 Haziran aktüel ürünler kataloğunda ayrıca fiyatlar da dikkat çekiyor. Uzun süredir kişisel temizlik ürünlerini indirimli olarak satışa çıkarmayan BİM yarın muhteşem bir katalog ile vatandaşların karşısına çıkıyor. Peki BİM 30 Haziran aktüel ürünler kataloğu içinde neler var?

Tatile çıkmak isteyenlerin mutlaka yanından ayırmaması gereken güneş spreyi, güneş kremi, güneş yağı, yüz kremi ve daha pek çok ürünü indirimli olarak BİM 30 Haziran 2020 aktüel ürünler kataloğu üzerinden inceleyebilirsiniz. Özellikle de NIVEA ürünlerinin satışa çıkarılacağı BİM marketlerde yarın temizlik ürünleri de rağbet görecek.

Çamaşır suyu, bulaşık makinesi tableti, yüzey temizleyici, antibakteriyel ıslak havlu, banyo ve mutfak temizleyici ve çamaşır makinesi temizleyici de BİM 30 Haziran 2020 aktüel ürünler kataloğu sayesinde indirimli olarak sunulacak. Ayrıca konsantre yumuşatıcı, sünger, leke çıkarıcı, bulaşık makinesi tableti, cif krem, ultra çamaşır suyu ve bitkisel sabun da yine aktüel ürünler arasında. Haberimizin devamından BİM 30 Haziran aktüel ürünler kataloğu üzerinden incelemeler yapabilir ve yarın en yakım BİM şubesine giderek bu ürünlere ulaşabilirsiniz.

BİM 30 Haziran 2020 Salı Aktüel Ürünler Kataloğu

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı bim-30-haziran-aktuel-urunler-katalogu-2.jpg