BİM Marketler Zinciri 3 Temmuz’da Yüzlerce Ürünü Bir Arada Sunacak! BİM 3 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğunda Terlik, Oyuncaklar, Bebek Ürünleri, Gündelik Ayakkabılar ve Elektronik Eşyalar Var!

BİM 3 Temmuz 2020 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu sayesinde yepyeni ürünleri vatandaşlarla paylaşmaya hazırlanıyor. Bebekler için birbirinden farklı body, emzik, bakım çantası, ayakkabılar, ilk 100 sözlük, ilk kitaplarım, puzzle, geometrik şekiller oyunu ve daha pek çok oyunu satışa çıkaracak olan BİM marketler zinciri ayrıca elektronik eşyalarla da dikkat çekiyor.

BİM 3 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu incelendiğinde televizyon, vantilatör, havuzlu toprak kaydırak, scooter, 100’lü havuz oyun topu, sinek uzaklaştırıcı pervane ve dijital yazı tahtası gibi farklı ürünler karşınıza çıkıyor. Her ürünün ayrıca indirimli olarak satışa çıkacağı BİM’de mutfak eşyaları da yine BİM 3 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu içerisinde yer alıyor.

Ev hanımları için tost makinesi, doğrayıcı set, borcam, termos, çok amaçlı dolap, meşrubat bardakları, sürahi, yıldızlı fincan seti ve daha birçok mutfak eşyasını bir arada bulabilirsiniz.

BİM 3 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu uzun süredir beklendiği için açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Ülkemizin her noktasında ciddi rağbet gören BİM marketlerde her Salı ve Cuma günleri bu ürünler aktarılıyor. Vatandaşlar da BİM açılış saatinde markete giderek istediği ürünü indirimle satın alabiliyor. Haberimizin devamında yeni aktüel ürünler listesini inceleyebilir ve dilediğiniz ürüne de 3 Temmuz Cuma itibariyle BİM şubelerinden ulaşabilirsiniz.

BİM 3 Temmuz 2020 Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu