BİM 5 Mayıs İtibariyle Geçerli Olacak İndirimli Ürünleri Paylaştı! BİM 5 Mayıs Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 5 Mayıs aktüel ürünler kataloğu incelendiğinde birbirinden farklı ürünler indirimli olarak sunulmaya başlanacak. BİM aktüel ürünler kataloğunda yer alan yüzlerce ürün arasından ihtiyacınız olanını seçerek indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. BİM 5 Mayıs aktüel ürünler kataloğu haberimizin devamında.

BİM 5 Mayıs Aktüel Ürünler Kataloğu

Yeni haftanın ilk ürünlerini paylaşan BİM, aktüel ürünler kataloğunu 2 sayfa olarak aktarıyor. Makyaj ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar yoğun bir seçenek alternatifi sunan BİM, satışa çıkacak ürünlerini müşterileriyle paylaşıyor.

BİM 5 Mayıs aktüel ürünler kataloğu 1. sayfa incelendiğinde halı şampuanı, yara bandı, çok amaçlı temizleyici, deodorant, duş jeli, parfümlü kolonyalar ile sıvı sabun gibi ürünler dikkat çekiyor.

Ayrıca BİM 5 Mayıs aktüel ürünler kataloğu 2. sayfasında se daha çok makyaj malzemeleri var. Maskara, far paleti, ruj, oje, der kremi, ayak törpüsü, ayak koku giderici, göz çevresi maskesi ve dipliner gibi ürünler BİM 5 Mayıs aktüel ürünler kataloğunda yerini almış durumda.

BİM’den yapılan açıklamada 8 Mayıs 2020 Cuma günü itibariyle ev aletleri ve teknolojik ürünlerin paylaşılacağı yeni aktüel ürünleri satışta olacak.